پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۰۸ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۳
مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو در انبار مرکزی ایساکو
۱۱:۰۸ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو در انبار مرکزی ایساکو

مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو به منظور پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح خدمات نوروزی از انبار مرکزی ایساکو و فرآیند ارسال قطعات به نمایندگی‌ها بازدید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، بابک سلاجقه، در حاشیه بازدید خود اظهار داشت: در طرح خدمات نوروزی امسال تخفیف پنج درصدی تعویض قطعات توسط ناوگان امدادخودرو و ایاب و ذهاب رایگان برای تمامی مشتریان ایران خودرو، مستقل از دارا بودن یا نبودن اشتراک امداد خودرو در نظر گرفته شده است.

وی گفت: تا ششمین روز اجرای طرح بیش از ۳۰ هزار خودرو در ۳۲۰ نمایندگی مجاز کشیک در سراسر کشور پذیرش شده‌اند.

سلاجقه افزود: در تمام محورهای مواصلاتی کشور نیز بیش از ۲۱۶۰ تیم امدادخودرو ایران، به صورت شبانه‌روزی حضور دارند و با همکاری این گروه خدماتی تعداد ۲۳۴۶۶ خدمت در جاده‌های سراسر کشور به هموطنان ارایه شده است.

وی افزود: در این طرح بیش از ۶۲۰۰ نفر از همکاران امدادی در بخش‌های مختلف برای ارایه بهترین خدمات به هموطنان در محل کار خود حاضر هستند.

وی متذکر شد: با توجه به حجم بالای سفرهای هموطنان، مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو این آمادگی را دارد که در صورت نیاز تعداد نمایندگی‌های کشیک و ناوگان امدادی را برای تسهیل در ارایه خدمات افزایش دهد.

مدیرعامل ایساکو گفت: دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند با مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس حاصل کنند و یا برای ثبت درخواست از خدمات متنوع اپلیکیشن ایساکو ‌و نیز سایت www.۰۹۶۴۴۰.com بهره‌مند شوند.

طرح خدمات نوروزی ایران خودرو از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز شده است و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

!
!
!