جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۲۲:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۴
۳ ساله شدن گارانتی تمام خودروهای سایپا
۲۲:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۴
اجاره خودرو
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا وعده داد:

۳ ساله شدن گارانتی تمام خودروهای سایپا

گروه خودروسازی سایپا در راستای عمل به هشت فرمان ابلاغ شده از سوی رئیس جمهور، مدت زمان گارانتی تمام محصولات خود را به سه سال (۶۰ هزار کیلومتر) افزایش می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، سید محمدرضا موسوی مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا، با اعلام این خبر و با اشاره به ارتقاء سطح خدمات، گفت:‌ در راستای هشت فرمان ابلاغ شده از سوی رئیس جمهور و تاکید بر افزایش مدت زمان گارانتی خودروها با هدف جلب رضایت مردم، گروه خودروسازی سایپا، گارانتی تمام محصولات خود را ارتقاء می دهد.

وی با بیان اینکه شاخص کیفی خودروهای تولیدی این مجموعه رو به بهبود است و این روند در ماه های آتی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، افزود: از سال گذشته گارانتی خودرو شاهین سه سال و یا ۶۰ هزار کیلومتر در نظر گرفته شد و این امر در مورد سایر محصولات در سال جاری اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در گروه سایپا، در سال جاری گارانتی سایر محصولات از جمله تیبا، ساینا و کوییک به سه سال و یا ۶۰ هزار کیلومتر افزایش خواهد یافت.

وی گفت: پس از نهایی شدن الزامات مرتبط با افزایش مدت زمان گارانتی خودروها، نحوه اجرا این دستورالعمل به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

موسوی تاکید کرد: رضایتمندی مشتریان همواره از برنامه های کلیدی گروه خودروسازی سایپا بوده است، لذا در سال جدید تلاش خواهد شد تا به تمام تقاضاهای مردمی، پاسخ داده شود.

نظر بینندگان
مهران
vote
۰
vote
۱۴۰۱/۰۱/۰۵
من مرداد ۱۴۰۰ پذیرش شدم قرار بود آخر دی ماه تحویل بدن الان ۵ فروردین ۱۴۰۱ هست هنوز خبری نیست. بخوره تو سرتون گارانتیتون که برای یه پیچ باید ۳ ماه منتظر باشی
!
!
!