شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۰۳ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۸
وعده کاهش هزینه نقل و انتقال خودرو تا 50 درصد
۱۱:۰۳ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۸
اجاره خودرو
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا مطرح کرد:

وعده کاهش هزینه نقل و انتقال خودرو تا 50 درصد

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا درباره راه اندازی سامانه پرداخت نقل و انتقال خودرو گفت: تسهیلاتی که این سامانه برای شهروندان ایجاد می‌کند، هزینه‌های نقل و انتقال را 50 درصد کاهش می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، علی محمدی، با اعلام این خبر اظهار داشت: کنترل وصول مالیات هیچ عواید و درآمدی برای نیروی انتظامی و پلیس راهور ناجا ندارد و فقط بر اساس تکلیف قانونی این کار انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سامانه پرداخت نقل و انتقال خودرو، چون به صورت آنلاین ارتباط بین سازمان مالیاتی و سامانه شماره گذاری پلیس راهور ناجا است، طبیعتاً کنترل‌ها به صورت سیستمی و پرداخت مالیات به صورت دقیق و در سراسر کشور به صورت یکسان محاسبه می‌شود.

سرهنگ محمدی افزود: در گذشته بعضاً در دفاتر اسناد رسمی به صورت غیر سیستمی و به صورت سلیقه‌ای انجام می‌شد، اما الان به صورت یکنواخت در سراسر کشور انجام می‌شود.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: کنترل وصول مالیات بر اساس ماده 30 قانون ارزش افزوده مصوب 1400، تکلیف قانونی نیروی انتظامی و پلیس راهور است، کنترل مالیات هیچ عواید و درآمدی برای نیروی انتظامی و پلیس راهور ناجا را ندارد و فقط بر اساس یک تکلیف قانونی این کار انجام می‌شود.

!
!
!