پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۲۳:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
اقدامات سایپا برای افزایش كیفیت و تولید اقتصادی خودرو اعلام شد
۲۳:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اقدامات سایپا برای افزایش كیفیت و تولید اقتصادی خودرو اعلام شد

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا گفت: این مجموعه، با هدف افزایش كیفیت و تولید اقتصادی محصولات خود در ایام نوروز (در زمان تعطیلی خطوط تولید) 30 اقدام استراتژیك انجام داده است.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا مصدقی، در خصوص اینكه در ایام نوروز چه اقدام هایی در جهت توسعه كیفی و كمی محصولات و خطوط تولید انجام شده است، اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا در راستای 8 فرمان ابلاغ شده از سوی رئیس جمهور در ایام 13 روزه تعطیلات نوروز، 30 اقدام در راستای افزایش كیفیت، تولید اقتصادی و افزایش تیراژ تولید انجام داده است.

او ادامه داد: طی این مدت 30 هزار و 930 نفر ساعت برای بهبود تولید، وقت و زمان صرف شده است كه این امر نشان می دهد گروه خودروسازی سایپا بر اساس طرح تحول ساختار کیفیت در حال فعالیت است.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان كرد: از جمله فعالیت های كه برای افزایش كیفیت، رشد تولید و تولید اقتصادی صورت گرفته می توان به ، مدیف میزگردان و اصلاح نرم افزار ربات، پروژه ضدخطاسازی عملكرد اسلاید پرس های هیدرولیک سالن پرس، رباتیك كردن پاشش عایق کف خودرو سالن رنگ ، تعویض لوله های رفت و برگشت سیستم آب خنک کن نقطه جوش ها و ربات های سالن بدنه تیبا، اصلاح و كالیبراسیون كابین های واتر تست شركت سایپا و فعالیت های تعمیراتی و پیشگیرانه جهت جلوگیری از توقف دستگاه در راستای افزایش و بهبود OEE تجهیزات و افزایش كیفیت و كمیت محصول تولیدی اشاره کرد.

او تصریح كرد: از نكات قابل توجه دیگر می توان به نصب چندین ربات در طول ایام تعطیلات اشاره كرد كه این امر با پشتوانه دانش مهندسی این مجموعه، در تمام قسمت های طراحی پایه ها، طراحی نرم افزار و...انجام شده است.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا گفت: اقدامات عنوان شده ادامه دار خواهد بود و تمام سعی گروه خودروسازی سایپا بر این است كه ضمن افزایش بهره وری شرایطی را رقم بزند كه وضعیت تولید روند مناسب تری به خود بگیرد تا از این طریق بتوان رضایت عموم مردم و مشتریان را جلب كرد.

!
!
!