پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۴۷ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
برگزاری طرح امداد نوروزی آمیکو با کمترین چالش در ایام نوروزی
۱۳:۴۷ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
اجاره خودرو
مدیر خدمات پس از فروش آمیکو اعلام کرد:

برگزاری طرح امداد نوروزی آمیکو با کمترین چالش در ایام نوروزی

مدیر خدمات پس از فروش آمیکو درباره روند اجرای طرح خدمات رسانی و امداد نوروزی این شرکت گفت: واحد خدمات پس از فروش آمیکو با تجهیز تمام خودروهای امداد سیار به ابزار، تجهیزات و قطعات ضروری با کمترین چالش مواجه طرح امداد نوروزی این شرکت را برگزار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی آمیکو در طرح امداد نوروزی، ارائه خدمات پس از فروش را با مشارکت نمایندگی‌های منتخب، تجهیز این نمایندگی‌ها به خودروهای امداد سیار و با همکاری تعدادی از فروشگاه‌های تامین قطعه قبل از آغاز سال جدید در دستور کار خود قرار داد.

در این طرح واحد خدمات پس از فروش آمیکو با بهره‌گیری از نیروهای متخصص واحد پشتیبانی مستقر در شرکت، کار پشتیبانی از نمایندگی‌ها و خودروهای امداد سیار را پیش از شروع سال جدید به طور کامل بر عهده داشت به طوری که محورهای اصلی جاده‌های کشور تحت پوشش امداد خودرو آمیکو قرار گرفت و عملیات امدادرسانی به خودروهای متوقف مسافران نوروزی در جاده‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شد.

خدمات نوروزی آمیکو در سال جاری با حضور ۲۰ نمایندگی خدمات پس از فروش، ۶ فروشگاه قطعه و ۱۱ خودروی امداد سیار به متقاضیان این خدمات ارائه شد.

واحد امداد سیار آمیکو در نوروز به صورت ۲۴ ساعته از طریق شماره تلفن ۴۵۷۴۱ آماده خدمات رسانی و راه‌اندازی خودروهای متوقف در جاده‌های کشور بود و با بهره‌گیری از حدود ۸۰ کارشناس فنی و تعمیراتی و حضور این نیروهای متخصص در محل توقف خودرو خاطر دارندگان محصولات آمیکو را آسوده کرد.

رضا گل محمدی مدیر خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل (آمیکو) درباره روند اجرای طرح خدمات رسانی و امداد نوروزی این شرکت گفت: واحد خدمات پس از فروش آمیکو با تاکید بر اصل ضرورت ارائه خدمات صحیح و به موقع در طرح نوروزی، برنامه‌ریزی‌ها برای تامین قطعات پرمصرف و موردنیاز نمایندگی‌ها را قبل از پایان سال آغاز کرد و تامین نمایندگی‌ها نیز به خوبی انجام شد و از سوی دیگر تمام خودروهای امداد سیار به ابزار، تجهیزات و قطعات ضروری مجهز شدند تا در هنگام امدادرسانی با کمترین چالش مواجه باشیم.

!
!
!