شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۱
بیانیه پرشیاخودرو به دنبال انتشار تصویری از مدیرعامل ایران خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

بیانیه پرشیاخودرو به دنبال انتشار تصویری از مدیرعامل ایران خودرو

مدیرعامل فعلی ایران ‌خودرو، در زمان حضور در شرکت پرشیا خودرو، همچون سایر پرسنل و مدیران، پیرو قوانین داخلی مجموعه و فرم و پوشش سازمانی مصوب بوده و استفاده وی از این پوشش، در محیط کاری مجموعه پرشیا خودرو و بر اساس قوانین ذکر شده بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، پیرو انتشار تصویری از مهدی خطیبی مدیریت عامل ایران‌ خودرو، در زمان حضور نامبرده در شرکت پرشیا خودرو و مورد توجه قرار گرفتن این تصویر در برخی کانال‌های تلگرامی و انتقاد از تفاوت پوشش وی در زمان حضور در پرشیا خودرو و ایران خودرو، روابط عمومی مجموعه پرشیا خودرو به دلیل شفاف‌سازی و رفع سوء تفاهم پیش‌آمده، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

جناب آقای دکتر خطیبی مدیرعامل ایران ‌خودرو، در سنوات گذشته در مجموعه پرشیا خودرو مشغول به فعالیت بوده و وی یکی از مدیران اسبق این مجموعه محسوب می‌شود. به کمک مدیران توانمندی مانند نامبرده، شرکت پرشیا خودرو توانسته بیش از 17 سال به‌ عنوان نماینده شرکت بزرگ BMW و MINI در ایران فعالیت خود را ادامه دهد. مجموعه پرشیا خودرو در مدت زمان فعالیت خود، ضمن رعایت قوانین داخلی و خارجی و به کمک مدیرانی توانمند، موفقیت خود را به اثبات رسانیده است.

 

پرشیاخودرو


پیرو ارتباط مستقیم مجموعه پرشیا خودرو با شرکت BMW آلمان و الزام به رعایت قوانین بین‌المللی شرکت مادر (BMW) در زیرمجموعه‌های سراسر جهان و همچنین به جهت رعایت هویت سازمانی (CI) مجموعه، فرم سازمانی (Dress Code) اختصاصی با در نظر گرفتن قوانین داخلی و هم‌راستایی با قوانین بین‌المللی برای پرسنل و مدیران مجموعه در نظر گرفته شده است که تمام افراد در تمام رده‌های سازمانی ملزم به رعایت این پوشش هستند. این مسئله در تمامی شرکت‌های معتبر بین‌المللی در سطح جهان و نمایندگان آن‌ها در ایران امری رایج است و تمامی پرسنل و مدیران در تمامی سطوح سازمانی از آن پیروی می‌کنند.


پیرو این مهم، جناب آقای خطیبی مدیریت فعلی ایران ‌خودرو، در زمان حضور در شرکت پرشیا خودرو، همچون سایر پرسنل و مدیران، پیرو قوانین داخلی مجموعه و فرم و پوشش سازمانی مصوب بوده‌ و استفاده نامبرده از این پوشش، در محیط کاری مجموعه پرشیا خودرو و بر اساس قوانین ذکر شده بوده است.


در انتها لازم به ذکر است این بیانیه تنها در راستای رعایت اخلاق حرفه‌ای و کاری منتشر شده است. و برای آقای خطیبی در ادامه راه فعالیت‌هایشان، توفیقات روزافزون و سلامتی از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماییم.

!
!
!