سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۲۶ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۱
نام عباس ایروانی در بین بدهکاران بزرگ بانکی!
۱۷:۲۶ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۱
اجاره خودرو
اسامی بدهکاران عمده و بزرگ بانک صادرات منتشر شد؛

نام عباس ایروانی در بین بدهکاران بزرگ بانکی!

بانک صادرات ایران لیستی از اسامی بدهکاران بزرگ بانکی را منتشر کرد که نام عباس ایروانی متهم یک پرونده بزرگ اقتصادی و از تولید کنندگان قطعات خودرو در آن به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، عباس ایروانی و گروه قطعات خودرو عظام در دو سال گذشته از پرتکرارترین نام ها در بحث فساد در صنعت خودروسازی ایران بود، متهمی که با اتهام افساد فی الارض مواجه شد که البته بعدها این اتهام به اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور با توسل به قاچاق سازمان‌یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به صورت عمده و کلان به میزان ۶۶۴ میلیون و ۳۷ هزار و۴۲۵ دلار اصلاح و تغییر پیدا کرد.

گروه قطعات خودرو عظام یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات خودرو و از اصلی ترین تامین کنندگان نیاز خودروسازان داخلی بود که با اتهامات مالی مواجه شد.

با پایان رسیدگی به پرونده عباس ایروانی و گروه قطعات خودرو عظام در پرونده تسهیلات بانکی، کم کم نام این متهم اقتصادی نیز به فراموشی می‌رفت که با انتشار لیست ابربدهکاران بانکی، مجددا نام ایروانی به صدر اخبار خودرویی کشور بازگشت.

در آخرین جلسه رسیدگی به اتهام گروه عظام و عباس ایروانی در پرونده تسهیلات بانکی، وکیل بانک صادرات در دادگاه گفت: "ما حتی یک ریال از پول تسهیلات موردنظر را به ریال پرداخت نکردیم و تمام واریزی‌ها ارزی بوده است و او هم باید به ارز پرداخت کند. یکی از دلایل آشفتگی اوضاع اقتصادی، مربوط به کسانی است که تسهیلات می‌گیرند، اما پرداخت نمی‌کنند.اگر امروز قیمت ارز افزایش یافته مشکل بانک‌ها نیست. بانک صادرات اولین بانکی بود که از ایروانی شکایت کرد.ما یک لاین اعتباری در اختیار ایروانی گذاشتیم، اما هم اکنون به دلیل عدم پرداخت، لاین‌های اعتباری ما دچار مشکل شده‌اند."

امروز و بر اساس لیستی که بانک صادرات ایران از ابربدهکاران بانکی منتشر کرده است مشخص شد که با گذشت بیش از یکسال از اتمام رسیدگی به پرونده گروه عظام و عباس ایروانی در پرونده تسهیلات بانکی، همچنان وی به عنوان یک بدهکار بزرگ در سیستم بانکی کشور شناخته می‌شود.

بر اساس لیست منتشر شده از سوی بانک صادرات ایران، عباس و محمدحسن ایروانی در 6 فقزه تسهیلات بانکی که از شعب خارج کشور و به صورت ارزی دریافت کردند همچنان بدهکار هستند.

در ادامه می توانید لیست منتشر شده ابربدهکاران بانک صادرات ایران را ببینید

 

لیست بدهکاران بانک صادرات
 

نظر بینندگان
عباس
vote
۰
vote
۱۴۰۱/۰۱/۲۲
رای دادگاه چی شد ؟ اینا یک ریال هم مجازات نشدند.
!
!
!