پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۱۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
آغاز ایرانگردی کمپرهای کانون جهانگردی و اتومبیلرانی
۱۳:۱۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
اجاره خودرو

آغاز ایرانگردی کمپرهای کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

رالی تور گردشگری خانوادگی از رمضان تا فطر با شرکت خودروهای کمپر از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، این رالی تور امروز سه شنبه 23 فروردین ماه 1401 همزمان با دهمین روز ماه مبارک رمضان با حضور 20 دستگاه خودرو کمپر و کاروان و 70 نفر شرکت کننده با همکاری و همیاری پلیس راهور ناجا از محل پارک جنگلی یاس فاطمی در تهران آغاز شد.

 

کمپرهای جهانگردیاین رالی که به مدت سه هفته به طول می‌انجامد در مسیر استان‌های تهران، مازندران، گلستان، سمنان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و فارس در حرکت خواهد بود. کمپرهای شرکت‌کننده با هدف توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی و ترویج سفرهای مسئولانه از مناطق گردشگری، تاریخی و طبیعی مسیر از جمله پیست آبعلی، پارک جنگلی بهشهر، جنگل نکا، بندر ترکمن، روستای آشوراده، شهر کردکوی، جنگل جهان‌نما، منطقه تاریخی خالد نبی، جنگل ابر شاهرود، شهر اصفهان، شهرضا، کهگیلویه و بویراحمد و آباده عبور و از این جاذبه‌ها دیدن می‌کنند.

 

کمپرهای جهانگردی"رالی تور گردشگری خانوادگی از رمضان تا فطر" روز 13 اردیبهشت 1401 با رسیدن به منطقه تاریخی پاسارگاد به کار خود پایان خواهد داد و پس از آن، روزهای سیزدهم و چهاردهم اردیبهشت‌ماه نیز همایش کشوری کمپرها و کاروان‌ها با حضور شرکت‌کنندگان و دیگر کمپرداران و علاقه مندان در این منطقه برگزار خواهد شد.

!
!
!