پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۲۷ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
ضخامت رنگ بین 100 تا 120 میكرونی در محصولات سایپا
۱۷:۲۷ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
اجاره خودرو
ضخامت لایه های رنگ محصولات سایپا كاملا استاندارد است؛

ضخامت رنگ بین 100 تا 120 میكرونی در محصولات سایپا

ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا كاملا استاندارد و حتی بالاتر از اعداد مصوب و تكلیف شده است.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا همواره در بخش رنگ خودرو پیشتاز بوده و در رنگ آمیزی بدنه های تولید از ربات های پیشرفته و رنگ های پایه آب و حلال مطابق با آخرین تكنولوژی روز صنعت خودروسازی استفاده می کند.

گروه خودروسازی سایپا سعی و تلاش كرده كه با هدف ارتقای كیفیت، تمام استانداردهای مربوط به تولید خودرو را رعایت كند و حتی فراتر از استانداردهای محول شده، حركت كند. حوزه رنگ نیز از این قاعده استثناء نیست به گونه ای كه این مجموعه ضمن استفاده از بهترین نوع رنگ، ضخامت لایه های رنگی را به طور كامل رعایت كرده است.

ضخامت رنگ خودرو در محصولات سایپا به صورت روزانه و مستمر در هر شیفت كنترل می شود و گزارش ها، به صورت مستند وجود دارد. از این رو تمام اقدام های كه در این خصوص انجام می شود بر اساس اصول و قواعدی است كه تمام خودروسازان جهانی دنبال می كنند.

با توجه به اطمینان از وضعیت رنگ محصولات سایپا، این مهم (رنگ خودروها) در محصولات سایپا بین 3 تا 5 سال گارانتی دارد، لذا تمام مشتریان این مجموعه می توانند به رنگ خودروهای خود اطمینان كامل داشته باشند.

تاكید می شود ضخامت قابل قبول رنگ خودروها مطابق با استانداردهای روز دنیا بین 80 تا 140 میكرون است كه این ضخامت از بخش های رنگ ED، آستر، رویه و كلر تشكیل شده است، از آنجا كه گروه خودروسازی سایپا در این حوزه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است، در تمام محصولات ضخامت رنگ بین 100 تا 120 میكرون است.

شایان ذكر است فیلمی در فضای مجازی منتشر شده كه در آن، ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا، زیر سوال رفته است. توضیحات یاد شده گواه آن است كه ادعاها نسبت به پایین بودن ضخامت رنگ محصولات سایپا به هیچ عنوان صحت ندارد.

!
!
!