جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۴
توسعه تولید اتوبوس، کامیون و کشنده با همکاری گروه بهمن
۱۸:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۴
اجاره خودرو
استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

توسعه تولید اتوبوس، کامیون و کشنده با همکاری گروه بهمن

استاندار آذربایجان شرقی در نشست مشترک با مدیران گروه بهمن گفت: اراده داریم تا اتوبوس، کامیون و کشنده در استان افزایش تولید شود و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پرشین خودرو، استاندار آذربایجان شرقی و مدیران ارشد گروه بهمن طی نشستی مشترک درباره اقدامات توسعه‌ای بهمن و استفاده از پتانسیل‌های این گروه در استان به گفت‌و‌گو پرداختند.

زین‌العابدین رضوی خرم استاندار آذربایجان شرقی در این نشست گفت: حضور گروه بهمن در استان باید به گونه‌ای باشد که باعث توسعه صنعت آذربایجان شرقی شود.

وی افزود: اراده داریم تا تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان توسعه یابد و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

عابدین خرم با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی می‌تواند با کمک گروه بهمن به سه تولید کننده برتر خودرو در کشور تبدیل شود، اضافه کرد: دولت از حرکت در مسیر تولید خودروهای تجاری حمایت خواهد کرد.

در این دیدار بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن گزارشی از توسعه این گروه در آذربایجان شرقی داد و خواستار حمایت‌های منطقه‌ای به منظور توسعه گروه بهمن شد.

در پایان جمشید ایمانی ریس هیات مدیره گروه بهمن تاکید کرد که برای توسعه تامین سرمایه نیاز است و در استان توجه و نگاه ویژه به تولید هم اکنون وجود دارد و این موضع هرچه بیشتر رواج یابد، بخش خصوصی تمایل بیشتری به توسعه و فعالیت پیدا می کند.

!
!
!