شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۱۰ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۷
گارانتی خودروهای مدل 1401 به بعد 3 ساله است
۱۰:۱۰ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
مدیرعامل ایساکو با بیان جزییات افزایش گارانتی محصولات ایران‌ خودرو؛

گارانتی خودروهای مدل 1401 به بعد 3 ساله است

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو(ایساکو) گفت: تمامی خودروهای مدل 1401 به بعد و خودروهایی که در اسفندماه سال گذشته با مدل 1401 به مشتریان تحویل شده‌ است، مشمول افزایش دوره گارانتی هستند.

به گزارش پرشین خودرو، بابک سلاجقه، با اعلام این خبر افزود: سامانه خدمات پس‌از فروش نیز هم‌اکنون با این رویکرد به روزرسانی شده و برای خودروهای مشمول لحاظ خواهد شد. همچنین دفترچه راهنمای خودرو که شرایط گارانتی محصولات ایران‌خودرو در آن درج شده نیز اصلاح و به خودروهایی که از فروردین ماه به بعد تحویل شود، دفترچه جدید ارایه خواهد شد.

وی اظهار داشت: خودروهای پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، سمند و دنا تا پیش از این اقدام، دارای گارانتی دو ساله یا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و خودروهای دنا پلاس، رانا و رانا پلاس دارای گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر پیمایش بوده‌اند که پس از اجرا شدن این طرح، گارانتی تمام این خودروها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش، افزایش یافته است.

سلاجقه افزود: تمام تلاش گروه صنعتی ایران‌خودرو، افزایش رضایت مشتریان از محصولات و خدمات است تا طبق منویات مقام معظم رهبری، هموطنان دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند، با این رویکرد شرکت ایساکو نیز همچنان در تلاش است با تسهیل و چابک‌سازی ارایه خدمات، هر چه سریع‌تر این مهم را تحقق بخشد.

براساس این گزارش، مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در ابتدای سال ۱۴۰۱ از افزایش گارانتی تمامی محصولات این گروه صنعتی، از دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش خبر داد و این اقدام را مطابق با اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رییس جمهوری و در راستای راهبرد وزیر صنعت، معدن و تجارت خواند.

مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌ خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ همواره آماده ثبت درخواست‌ها، دریافت نظرات و مسایل مشتریان این گروه صنعتی در راستای بهبود کیفیت ارایه خدمات است.
 

!
!
!