شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۷
زحمتکش، جانشین مهرداد امینی شد
۱۲:۲۹ | ۱۴۰۱/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/تغییرات جدید در مدیریت سیف خودرو؛

زحمتکش، جانشین مهرداد امینی شد

در جدیدترین تغییر و تحول در شرکت سیف خودرو، آقای زحمتکش جایگزین مهرداد امینی در جایگاه قائم مقامی این شرکت شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، سیف خودرو از خودروسازانی است که با مشکلات بسیاری در حال دست و پنجه نرم کردن است و این مشکلات در سال های گذشته همواره رو به افزایش بوده است.

سیف خودرو برای رفع این مشکلات در سال های گذشته گویا برنامه ای جز اعمال تغییر در قائم مقامی این شرکت نداشته است.

در آخرین این تغییرات نیز، آقای زحمتکش به عنوان قائم مقام مدیرعامل سیف خودرو جانشین مهرداد امینی از مدیران باتجربه صنعت خودروسازی شده است.

بر اساس تجربه های پیشین باید گفت که مدیرانی که به عنوان قائم مقام منصوب می‌شوند نیز اختیارات محدودی دارند و عملا توان متحول کردن مجموعه را ندارند چرا که بعد از مدت کوتاهی تبدیل به ماشین امضاء مدیران ارشد شده و عطای کار را به لقایش می‌بخشند.

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که این شرکت با تعهدات معوق و پرونده های قضایی بسیاری از سال های گذشته دست به گریبان است.

با وجود تمام این مشکلات اما همچنان هیچ اتفاقی را در جهت رفع معضلات در این شرکت خودروسازی شاهد نیستیم تا جایی که امروز این شرکت نیمه تعطیل است.

داستان نیمه تعطیلی سیف خودرو نیز داستان جدیدی نیست چرا که این شرکت به دلایل مشکلات بسیار هرگز نتوانست پیوستگی بین واردات قطعات منفصله خودرو برقرار کند و بین رسیدن هر مجموعه قطعات منفصله از چین، این شرکت مدتی را تعطیلی به سر می‌برد.

متاسفانه با وجود این مشکل همچنان خبری از سرمایه گذاری جدید در این شرکت نیست.

 

خبرنگار: فرشید آصفی

!
!
!