پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۳ | ۱۴۰۱/۰۲/۰۲
کیفیت محصولات ایران خودرو 25 درصد افزایش می یابد
۱۰:۰۳ | ۱۴۰۱/۰۲/۰۲
اجاره خودرو
قائم مقام ایران خودرو:

کیفیت محصولات ایران خودرو 25 درصد افزایش می یابد

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌ خودرو گفت: با حذف خودروهای دارای کسری قطعه از فرآیند تولید، افزایش کیفیت 25 درصدی محصولات را رقم خواهیم زد.

به گزارش پرشین خودرو، کیانوش پورمجیب، با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس فرامین هشت‌گانه رییس جمهوری، راهبرد وزارت صمت و ابلاغیه مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو، خودروی دارای کسری قطعه در برنامه‌ای فشرده و به تدریج، از فرآیند تولید این خودروساز حذف خواهد شد.

وی در نشست با مدیران عامل سایت‌های تولیدی ایران‌ خودرو گفت: با تاکیدات مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو و پیگیری‌های وزیر صمت، امسال کیفیت محصولات افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

پورمجیب ادامه داد: طبق برنامه، تولید خودرو طی برنامه‌ای فشرده و به صورت تدریجی، کامل و بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به دست مشتریان، ادامه خواهد یافت.

وی با بیان این‌که تلاش‌های زیادی برای تحقق اهداف در حوزه تولید و کیفیت محصولات در حال انجام است، گفت: باید نتیجه این تلاش‌ها در افزایش رضایت مندی مشتریان موثر واقع شود.

وی هدف از برگزاری نشست با مدیران سایت‌های استانی ایران‌خودرو را بررسی راه‌کارهای مطمئن و سریع برای رفع نیاز و مطالبات مشتریان دانست و گفت: باید با بسیج امکانات و استفاده از ظرفیت‌های موجود و افزایش کیفیت محصولات تولیدی پاسخ‌گوی مطالبات مردم و مسوولان باشیم.

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با تمام محدودیت‌های موجود و شرایط سخت تولید، با نظمی پایدار در روند تولید، شاهد افزایش کیفیت نهایی خودرو خواهیم بود که این مهم با همت تمامی کارکنان گروه صنعتی در سطح کشور و تجدید میثاق در تلاش برای دست‌یابی به اهداف، میسر خواهد شد.

پور مجیب افزود: با نظام جامع کیفیت در ایران‌خودرو، افزایش تولید با افزایش کیفی همراه خواهد بود.

وی گفت: برنامه تولید ایران خودرو در سال جاری 750 هزار دستگاه خواهد بود که 725 هزار دستگاه خودروی سواری و 25 هزار دستگاه سهم محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین است.

!
!
!