شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۴۶ | ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
رالی تور گردشگری تهران-شمال برگزار می شود
۱۱:۴۶ | ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رالی تور گردشگری تهران-شمال برگزار می شود

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل رانی ورزش کارگری رالی تور تفریحی، خانوادگی و گردشگری را در مسیر تهران تا ساری برگزار می کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی دو روزه با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست در سفرهای خانوادگی و گروهی برگزار می شود.

رالی تور گردشگری تهران- شمال روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه 1401 با حمایت مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تهران آغاز می شود و روز جمعه سی ام اردیبهشت با معرفی برگزیدگان که بر اساس امتیازهای ثبت شده از سوی داوران و ناظران انتخاب خواهند شد در شهر ساری به کار خود پایان می دهد.

علاقه مندان به شرکت در سطوح همگانی، پیشرفته و اختصاصی رالی یاد شده که به منظور جلب توجه عموم گردشگران و مسافران به محیط زیست و اهمیت حفظ و نگهداری از آن، جمله "ما با طبیعتیم را" به عنوان شعار خود انتخاب کرده است، می توانند تا روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه از طریق نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

 

رالی تهران -شمال

!
!
!