شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۴۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۰
قرعه کشی دو طرح پیش فروش سایپا برگزار شد
۱۶:۴۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۰
اجاره خودرو

قرعه کشی دو طرح پیش فروش سایپا برگزار شد

مراسم قرعه کشی برای دو طرح پیش فروش یكساله و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین ساعت ۲۱ روز شنبه، ۱۰ اردیبهشت ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، با حضور نهادهای نظارتی، قرعه کشی طرح پیش فروش یكساله محصولات ساینا.اس، كوییك.اس، كوییك.آر با گیربكس معمولی، كوییك با گیربكس معمولی و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ و همچنین پیش فروش یكساله محصولات کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پیش فروش محصولات سایپا ۹۶ هزار و ۹۷۰ نفر شركت كردند كه ۹۵ هزار و ۱۶۲ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۳۲ هزار و ۵۵۰ خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۶۵ هزار و ۱۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح ۱۱ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۶ هزار و ۲۰۰ دستگاه کوییک.آر با گیربكس معمولی، ۶ هزار و ۶۵۰ دستگاه كوییك.اس، ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه كوییك با گیربكس معمولی و هزار و ۴۰۰ دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.

همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۲ هزار و ۹۲۹ نفر شركت كردند كه ۲ هزار و ۹۲۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳ هزار و ۵۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی مشخص شدند.

اسامی منتخبان طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی امشب ساعت ۲۱ بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی منتخبان طرح پیش فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.

برچسب ها:
قرعه کشی سايپا
!
!
!