شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
افتتاح نمایندگی ایرانی مرسدس بنز در متاورس / صدور گواهی اصالت خودروهای بنز در ایران
۰۹:۲۶ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/مدیرعامل ستاره ایران اعلام کرد:

افتتاح نمایندگی ایرانی مرسدس بنز در متاورس / صدور گواهی اصالت خودروهای بنز در ایران

مدیرعامل شرکت ستاره ایران نماینده انحصاری مرسدس بنز در کشور با اعلام افتتاح نمایندگی در متاورس از صدور گواهی اصالت برای خودروهای مرسدس بنز خبر داد و گفت: به زودی یک پکیج بیمه ویژه برای مالکان خودروهای مرسدس بنز ارائه می‌کنیم که خدمات وارانتی و گارانتی نوع دوم را شامل می‌شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت ستاره ایران که 100 درصد سهام آن متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو است قدمتی 60 ساله در نمایندگی مرسدس بنز دارد.

ستاره ایران به عنوان نماینده مرسدس بنز در ایران از سال 1339 فعالیت خود را با مدیرعامل آلمانی آغاز کرد و از سال 1382 نیز مدیرعاملی آن به مدیران ایرانی سپرده شد.

شرکت ستاره ایران وظیفه بازاریابی، فروش، واردات و خدمات پس از فروش مرسدس بنز در ایران را عهده‌دار است که البته انجام این وظایف با توجه به شرایط کشور همواره در حال فراز و فرود بوده است.

در دوره مدیریت مهدی خطیبی در گروه صنعتی ایران خودرو، فعالیت های شرکت ستاره ایران نیز متحول شده و از بهمن ماه گذشته شرکت تاپ خودرو نیز به تملک شرکت ستاره ایران درآمده است.

تاپ خودرو مسئولیت تولید مرسدس بنزهای سری E را بر عهده داشت و در مقطعی توانست تعداد 756 دستگاه خودرو نیز تولید کند.

در حاشیه گردهمایی خودروهای مرسدس بنز که با حمایت شرکت ستاره ایران برگزار شده بود فرصتی دست داد تا با مدیرعامل ستاره ایران بحث و گفت‌وگویی درباره فعالیت ستاره ایران در سال جدید داشته باشیم.

سیدحمیدرضا ادبی مدیرعامل شرکت ستاره ایران در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو، از تاکید مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر توسعه فعالیت های ستاره ایران خبر داد و گفت: با توجه به قراردادهایی که امضاء شده است انتظار داریم تا مجددا زنجیره ارزش شامل بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را در ستاره ایران احیا و توسعه دهیم.

 

سیدحمیدرضا ادبی مدیرعامل شرکت ستاره ایرانوی با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری ستاره ایران با همکاری معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری افزود: در نظر داریم تا برخی از فرآیندهای خدمات پس از فروش را با توجه به تجربه مرسدس بنز بومی سازی کنیم تا بتوانیم سطح جدیدی از خدمات را به مالکان خودروهای مرسدس بنز ارائه کنیم.

ادبی تصریح کرد: این فرآیند مورد تایید معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری نیز قرار گرفته و به زودی عنوان دانش بنیان به شرکت ستاره ایران اطلاق خواهد شد.

مدیرعامل ستاره ایران این شرکت را نخستین شرکت خودرویی ایران معرفی کرد که وارد حوزه متاورس شده و اظهار داشت: کارگروه متاورس در ستاره ایران تشکیل شده است و در اولین گام نمایشگاه مجازی ستاره ایران در متاورس را بنا خواهیم کرد تا با استفاده از اپلیکیشن‌های جدید خدمات مدرن را به مالکان بنز ارائه نماییم.

وی همچنین از مشارکت با مرکز خودروهای تاریخی و NGO های فعال در این حوزه مانند کلوپ مرسدس بنز ایران خبر داد و افزود: به زودی مرکز خودروهای کلاسیک مرسدس بنز را با هدف نمایش، خرید، فروش، تعمیر و تامین قطعات بنز افتتاح خواهیم کرد.

ادبی بیان داشت: نخستین مرکز خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در 19 اردیبهشت ماه و در شهر مقدس مشهد و دو هفته پس از آن نیز مرکز خودروهای کلاسیک بنز تهران افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل ستاره ایران با اشاره به روند توسعه نمایندگی های این شرکت تصریح کرد: تا پیش از این تنها یک تعمیرگاه در جاده مخصوص فعال بود که امروز به 5 مرکز در ایران خودرو، ایران مال، هایپرکار، آجودانیه و خیابان اتحاد افزایش یافته است ضمن اینکه شبکه نمایندگی ستاره ایران نیز از 8 نمایندگی به 20 نمایندگی خواهد رسید.

این مدیر صنعت خودرو با بیان گسترش فعالیت خدماتی ستاره ایران به حوزه خودروهای مدرن‌تر، گفت: تعمیر خودروهای هیبریدی مرسدس بنز را با خودروهای تشریفات وزارت خارجه آغاز کردیم و این خدمات نیز به لیست شرکت افزوده شده است.

وی از آغاز صدور گواهی اصالت خودروهای بنز با همکاری شرکت بازرسی استاندارد و کیفیت ایران از اواخر اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: برای رفاه حال مالکان خودروهای مرسدس بنز یک پکیج ویژه بیمه با همکاری بیمه ایران خودرو تهیه شده است که خدمات گارانتی نوع دوم و وارانتی خودروهای بنز را در کنار شرایط ویژه دیگر در 25 نمایندگی ستاره ایران ارائه می‌کند.

!
!
!