شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۹:۴۸ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
همکاری پلیس و کلوپ موتورسواری کانون جهانگردی
۰۹:۴۸ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
اجاره خودرو

همکاری پلیس و کلوپ موتورسواری کانون جهانگردی

این طرح برای نخسین بار در ایام تعطیلات عید فطر سال 1401 با حضور سردار تیمور حسینی جانشین پلیس راهور و محمد علی عرفانی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران به منظور کمک به تسهیل در تردد گردشگران با حضور ۱۵ دستگاه موتورسیکلت سنگین در جاده چالوس به اجرا گذاشته شد.

به گزارش پرشین خودرو، در همکاری پلیس با کلوپ موتورسواری کانون، امدادگران امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با استفاده از ظرفیت های کلوپ موتورسواری و هماهنگی با پلیس راهور ناجا، به آمد و شد روانتر وسایل نقلیه در مسیر رفت و برگشت میان شهرهای تهران و چالوس، تسریع در یک طرفه کردن جاده توسط نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی و رفع ترافیک های مقطعی در گلوگاه ها اقدام کردند.

تسریع در ارائه خدمات و رفع مشکلات خودروها و مسافران در کمترین زمان در راستای کمک به کاهش بار ترافیکی راه‌ها، روان سازی حرکت وسایل نقلیه در جاده چالوس، پیشگیری از وقوع سوانح رانندگی، نظارت و آموزش رانندگی ایمن به رانندگان و امداد رسانی به موقع به امداد خواهان از مهمترین اهداف اجرای این طرح بود.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره های 09629، 6423 (021) و 1423 در سراسر کشور در تمام روزهای سال، به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیام امدادخواهان و اعزام گروه‌های امدادی در تمامی محورهای مواصلاتی کشور است.

!
!
!