جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
از والدین دانش‌آموزان دبستانی تا خریداران خودرو گرفتار تصمیمات لحظه آخری
۱۵:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

از والدین دانش‌آموزان دبستانی تا خریداران خودرو گرفتار تصمیمات لحظه آخری

در کمال تاسف بعد از فراگیر شدن تصمیم‌های خلق الساعه حالا با پدیده‌ای به نام اعلام لحظه آخری نیز مواجه هستیم که مشکلات بیشتری را ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، صبح امروز دبستان و پیش‌دبستان‌های تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل شد اما نحوه آگاهی رسانی این تعطیلی از عجایبی بود که احتمالا مشابه آن را در هیچ کدام از سیستم‌های مدیریتی کارآمد دنیا نخواهیم دید.

تصمیم به تعطیل کردن مدارس ابتدایی و اعلام آن در ساعت 8 صبح که تقریبا زمان آغاز کلاس است جدا جای تعجب دارد به خصوص که می‌بینیم هشدار آلودگی هوای تهران از چند روز پیش در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود.این هشدار زودهنگام هم به لطف ماهواره‌های هواشناسی میسر شده است.

حال چرا باید تعطیلی مدارس ابتدایی در زمان آغاز کلاس‌های درس اعلام شود تا والدینی که اغلب نیز شاغل هستند دچار مشکلات مضاعف شوند، خود به مطالعه و بررسی جداگانه نیاز دارد.

متاسفانه آنچه موجب نگرانی است فراگیر شدن این تصمیمات و اعلام لحظه آخری است که به کرات دیده می‌شود.
دیروز شرکت بهمن موتور قرار بود تا پیش فروش محصولی از این شرکت را آغاز کند که از روزهای قبل نیز اطلاعرسانی آن انجام شده بود.

اما دقایقی مانده به آغاز طرح فروش ناگهان تلفن زنگ می‌خورد و از وزارت صمت خواستار توقف طرح می‌شوند و پس از آن نامه‌ای نیز ارسال و قس علی هذا....

با وجود تکرار این موضوع در این روزها اما همچنان ما از دیدن این اتفاقات متعجب می‌شویم که چرا باید تا این حد و اندازه به وقت و زمان مردم بی‌توجه بود.

آیا نمی‌شود از روزهای قبل در خصوص این موارد تصمیم‌گیری و نتایج آن را اعلام کرد تا چند ده نفر نیروی انسانی مجبور به انجام کار و تحمیل هزینه زائد به شرکت در این اوضاع اقتصادی نشوند.

در روزهایی که مردم ما می‌کوشند با مدیریت زمان ارزشمند در جهت کاهش مشکلات خود اقدامی انجام دهند روا نیست تا با این سطح از سوءمدیریت وضع را بدتر و نارضایتی عمومی را افزایش دهیم.

اینکه چرا برخی از مسئولین با انجام این کارها دست‌آویزی برای تمسخر فراهم می‌کنند از سوال‌های مهمی است که می‌شد جوابی برای آن پیدا کرد!

!
!
!