جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
اعلام قیمت جدید کامیون های امپاور و فورس
۱۲:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
اجاره خودرو
قیمت جدید خودروهای بهمن دیزل اعلام شد؛

اعلام قیمت جدید کامیون های امپاور و فورس

شرکت بهمن دیزل قیمت جدید و رقابتی خودروهای تجاری این شرکت خودروسازی را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، قیمت‌ های جدید کامیون امپاور (BD500) به عنوان قوی‌ترین و مدرن‌ترین کشنده ساخت کشور و کامیون های پیشرفته فورس شش و 8.5 تن (همراه با اتاق خواب و کابین بسیار راحت و مدرن) برای سال 1401 اعلام شد.

بر اساس اعلام شرکت بهمن دیزل به رغم افزایش پنج برابری هزینه های گمرکی به دلیل تغییر نرخ پایه ارز از چهار و 200 تومان به 25 هزار تومان و افزایش هزینه حمل و نقل خارجی و داخلی و همچنین افزایش پایه دستمزد نیروی انسانی در سال جاری به بیش از 50 درصد، بهمن دیزل کمترین افزایش قیمت را برای محصولات خود به شرح ذیل اعلام کرد‌.

قیمت جدید کامیون های امپاور و فورس

کامیون کشنده امپاور قابل رقابت با برندهای معتبر اروپایی و مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا است و دارای مجوز حمل کالای خطرناک نیز می باشد. این کامیون دارای موتور پرقدرت کامینز (CUMMINS) با 500 اسب بخار و گیربکس اتوماتیک 12 سرعته ZF آلمان است. ضمن تجهیز به قوای محرکه بی نظیر، از مشخصات و تفاوت هایی که این کامیون را متمایز کرده می توان به سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) و سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و ... اشاره کرد.

کامیون های فورس نیز با دارا بودن کابین بسیار راحت و مدرن در دو مدل شش و 8.5 تن، از موتور پر قدرت و استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره‌مند است که در دو نوع خواب‌دار و بدون جای خواب تولید و آماده عرضه به بازار است.

!
!
!