شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
جایگاه شرکت های گروه بهمن در رتبه بندی خدمات فروش
۱۸:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جایگاه شرکت های گروه بهمن در رتبه بندی خدمات فروش

بنابر آخرین اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت های خودروساز گروه بهمن در حوزه ارائه خدمات فروش خوش درخشیدند و مقام برتر را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، همه ساله شرکت های خودروساز را طبق استانداردها و معیارهای خاصی در حوزه خدمات فروش مورد ارزیابی قرار می‌دهد. مطابق این ارزیابی‌، در حوزه تجاری شرکت بهمن دیزل با یک پله صعود نسبت به سال گذشته مقام نخست، سیبا موتور مقام دوم و در حوزه سبک نیز شرکت بهمن موتور جایگاه دوم را کسب کردند.

این گزارش حاصل ارزیابی 17 شرکت خودروساز و 1750 نمایندگی مجاز عرضه کننده خودرو سواری و سنگین در سال 1400 و مصاحبه با 321 هزار مشتری بوده است.

در شاخص نظام رویه های اجرایی تعریف شده در سیستم مدیریتی شرکت ها و وضعیت نمایندگی های مجاز نیز بهمن دیزل مقام نخست را کسب کرد.

شاخص های اصلی این ارزیابی شامل نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مانند وضعیت نمایندگی ها، سیستم های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط روش های متفاوت فروش، ضوابط حمل خودرو، رسیدگی به شکایت و... است که تمام شرکت های عرضه کننده خودرو در چهار حوزه مذکور مورد سنجش قرار گرفتند.

شرکت های خودروساز گروه بهمن با ارائه خدمات متمایز فروش و هدف قراردادن افزایش رضایت مشتریان اقدامات قابل توجهی انجام داده است. بهره‌مندی از فاکتورهایی همچون اطلاع رسانی دقیق طرح های فروش، ارتقای سیستم های ارائه خدمات، آموزش اثربخش پرسنل در سطح شبکه نمایندگان، توسعه و بهبود دسترسی مشتریان به نمایندگی‌های مجاز، اجرای نظام نظرسنجی مشتریان، بازرسی خودرو قبل از تحویل به مشتری از علل مهم دستیابی به این جایگاه بوده است.

!
!
!