شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۵۷ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
سومین خودروی مکث موتور در نمایشگاه تهران رونمایی می‌شود؟
۱۱:۵۷ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/شگفتانه مکث موتور در نمایشگاه خودروی تهران؛

سومین خودروی مکث موتور در نمایشگاه تهران رونمایی می‌شود؟

با وجود اینکه تا پیش از این انتظار می‌رفت تا مکث موتور یک خودروی جدید 7 نفره در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کند اما اخبار حاکی از رونمایی دو محصول جدید مکث موتور در نمایشگاه خودرو تهران است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مکث موتور که در سال گذشته پیکاپ کلوت را به بازار معرفی کرده بود در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران نیز قصد رونمایی از یک محصول جدید داشت که اطلاعاتی اندک از این خودرو را در پرشین خودرو منتشر کردیم.

در حالی که انتظار می‌رفت تا تنها رونمایی مکث موتور در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران یک کراس اوور 7 نفره باشد اما اخبار رسیده به خبرنگار پرشین خودرو حاکی از وجود برنامه رونمایی از یک محصول دیگر هم در مکث موتور است.

بر اساس این اخبار، مکث موتور در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران به احتمال بسیار زیاد بیش از یک رونمایی خواهد داشت.

آنچه جالب توجه است وجود برنامه غافلگیرکننده و شگفتانه مکث موتور در چهارمین نمایشگاه خودرو در رونمایی از محصول جدید این شرکت آنهم در سکوت کامل رسانه ای است که از پیش‌آمدهای ناخواسته برای این شرکت جلوگیری می‌کند.

رفتار مکث موتور در قبال اخبار جاسوسی پیش‌ از رونمایی محصول جدید نشان داده که این شرکت همیشه یک غافلگیری در زمان رونمایی دارد و به‌نوعی اینگونه اطلاع‌رسانی‌ها را به عامل حواس‌پرتی تبدیل می‌کند.

مکث موتور در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران در سالن اختصاصی ماموت حضور خواهد داشت.

!
!
!