شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
جزئیات جدید واردات خودرو در اظهارات توئیتری
۱۰:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جزئیات جدید واردات خودرو در اظهارات توئیتری

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با انتشار توییت هایی، اطلاعات جدیدی از شرایط واردات خودرو را به نقل از منابعی در وزارت صمت اعلام کرد و البته مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز این اطلاعات را فقط گمانی زنی دانستند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس از فعال‌ترین نمایندگان مجلس در بحث واردات خودرو است که نتایج آخرین پیگیری‌های خود را در قالب توییت اعلام می کند.

یکی از توییت‌های رشیدی کوچی پس از آزادسازی واردات خودرو به محدودیت های واردات خودروهای 1000 سی‌سی و 7 هزار دلاری پرداخت که حواشی بسیاری نیز در پی داشت.

 

رشیدی کوچیپس از این توییت رشیدی کوچی، علیرضا پیمان پاک معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت با انتقاد از این اطلاعات آن را ناصحیح خواند و با کنایه‌ای از منتشرکنندگان خواست تا پس از انتشار اطلاعات صحیح از طرح ادعای اصلاح در نتیجه پیگیری شخصی نداشته باشند.

 

پیمان پاکدر عصر روز گذشته بار دیگر نماینده مردم مرودشت در خانه ملت با انتشار یک توییت جدید به نقل از منابعی در وزارت صمت اطلاعات جدیدی منتشر کرد و تلویحا اطلاعات توییت قبلی را نادرست خواند.

در این توییت محدودیت های واردات خودرو به قیمت 20 تا 25 هزار دلاری و حجم موتور بین 1500 تا 2500 سی‌سی خلاصه شده بود.

 

رشیدی  کوچیدر شرایطی که وزارت صمت هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص واردات خودرو و ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های این طرح اعلام نمی‌کند چاره ای جز اعتماد به توییت های آقای نماینده نخواهیم داشت.

 

در این میان حسین زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت نیز با توییتی سعی کرد تا این اطلاعات را صرفا حدس و گمان بخواند و تصریح کرد که به محض کامل شدن طرح واردات خودرو اطلاعات آن نیز از سوی وزارت صمت اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

حسین زاده قشمی

 

 

 

 

!
!
!