دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اجرای فرآیند ثبت آنلاین درخواست و امدادرسانی به اقصا نقاط کشور
۱۰:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اجاره خودرو
مدیرعامل امداد خودرو ایران خبر داد:

اجرای فرآیند ثبت آنلاین درخواست و امدادرسانی به اقصا نقاط کشور

مدیرعامل امداد خودرو ایران با تشریح دستاوردهای این شرکت در زمینه توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری امدادرسانی و هوشمندسازی، گفت: حاصل این فعالیت ها، اجرایی شدن فرآیند ثبت آنلاین درخواست و امدادرسانی به اقصا نقاط کشور است.

به گزارش پرشین خودرو، سید عباس میرحسینی، با اعلام این خبر از طراحی پلتفرم ملی خدمات خودرویی «بسپر» برای خدمت‌رسانی بهینه و ارایه خدمات استاندارد و باکیفیت به مشتریان به عنوان تازه‌ترین اقدام شرکت امداد خودرو ایران با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو به‌ عنوان شتاب‌دهنده خدمات خودرویی نام برد.

وی که در حاشیه بازدید معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت از مرکز پاسخ‌ گویی هوشمند ایران‌ خودرو سخن می گفت، اظهار داشت: اپلیکیشن تلفن همراه «بسپر» با هدف تامین و ارایه مجموعه خدمات خودرویی مطمئن و مورد نیاز دارندگان خودرو، به صورت یک‌پارچه در این پلتفرم گردآوری شده است.

میرحسینی نحوه اتصال مرکز تماس امدادخودرو ایران به شبکه دوربین‌های جاده‌ای کشور را به منظور بررسی و اعزام اکیپ‌های امدادی توضیح داد و هدف از این اقدام را که پیش‌ نیاز آن انجام اقدامات فنی گسترده‌ای بوده، کاهش بار ترافیکی ناشی از نقص فنی خودروها در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی پرتردد عنوان کرد.

در جریان این بازدید که مدیرعامل ایساکو نیز حضور داشت، منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، با اشاره به شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری برای خلق و بومی سازی دانش و همچنین توسعه تولید دانش بنیان، بر تداوم تلاش مدیران و کارکنان امدادخودرو ایران در مسیری که مبتنی بر همین هدف تاکنون طی کرده‌اند، تاکید کرد.

در پایان این بازدید، گزارش‌هایی از پشتیبانی خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو در تنها مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌ خودرو، برای ثبت و پی‌گیری شکایت امور مشتریان (CRM) و همچنین نحوه پی‌گیری امور مربوط به ثبت سفارش خودروی مشتریان گروه صنعتی ارایه شد.

!
!
!