شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
فروش خودروهای پرشیاخودرو در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک
۱۰:۰۶ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فروش خودروهای پرشیاخودرو در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک

شرایط فروش منعطف پرشیا خودرو در قالب قرارداد "اجاره به شرط تملیک" و غیر قابل واگذاری اعلام شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت پرشیا خودرو به‌ عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و کمک به تجربه بهتر ایشان در امر خرید خودرو، اقدام به ارائه انواع شرایط فروش و طرح‌های متنوع خرید اعتباری خودرو کرده است.

طرح های فروش نقدی، فروش اعتباری با اقساط 12 ماهه با پیش پرداخت 30 الی 60 درصد (اجاره به‌شرط تملیک)، فروش اعتباری به شیوه LC داخلی (اعتبار اسنادی) از روش های قابل انتخاب هستند.

براساس اطلاعیه شرکت پرشیا خودرو، خودروهای خریداری شده در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" این مجموعه تا پایان مدت قرارداد و بازپرداخت کامل اقساط توسط خریدار، در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و این خودروها قابلیت واگذاری به شخص ثالث را ندارند.

در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" خودرو در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و به صورت اجاره‌ای در اختیار خریدار قرار می گیرد. پس از گذشت مدت زمان بازپرداخت اقساط، خودرو از مالکیت شرکت به مالکیت شخص خریدار منتقل شده و ایشان به طور کامل صاحب خودرو می‌شوند.

علاقه‌مندان برای اطلاع از آخرین شرایط فروش خودروهای BMW و MINI ، می‌توانند با شماره‌ تلفن 0214591 داخلی 3 (بخش فروش) تماس حاصل نموده و یا به وب‌سایت persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

!
!
!