سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۳۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
دلیل موفقیت خودروهای گروه بهمن از زبان نمایندگان مجلس
۱۸:۳۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

دلیل موفقیت خودروهای گروه بهمن از زبان نمایندگان مجلس

نماینده مردم اقلید و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه گروه خودروسازی بهمن در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران گفت: محصولات گروه بهمن به عنوان یک بخش خصوصی در مقایسه با سایر محصولات خودروسازان دولتی نشان داده موفق تر بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، مسلم صالحی، با بیان این مطلب گفت: یکی از دلایل موفقیت گروه بهمن، وابستگی کمتر به دولت و دخالت کمتر دولت در امور این خودروساز خصوصی است؛ از این رو سبب شده به عنوان بخش خصوصی بسیار فعال و موفق عمل کند و بازار خوبی دارد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، همچنین با بیان اینکه گروه بهمن در عرصه خودروهای تجاری جزء پیشکسوت ها به شمار می رود، اظهار داشت: امیدواریم در آینده صنعت خودروسازی کشور، بویژه خودروسازان خصوصی با تمرکز بیشتر بر امر توسعه و تحقیق ارتقای بیشتری یابند.

وی در خصوص سیستم یکپارچه فروش خودرو از سوی وزارت صمت نیز بیان داشت: نمی توان به خودروساز در مورد نحوه فروش تکلیف کرد؛ البته با ارائه خودرو در بورس کالا، خودروها قیمت واقعی خودش را پیدا خواهد کرد.

حمایت از سرمایه گذاران داخلی
عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه بازدید از غرفه گروه خودروسازی بهمن در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران گفت: محصولات گروه بهمن، محصولات قابل توجهی است و امیدواریم کیفیت این محصولات بیش از گذشته افزایش یابد. بطور حتم مجلس برای حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان داخلی با رویکرد قانون گذاری از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

گروه بهمن جزء خودروسازان با کیفیت است
احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه از بازدید از غرفه گروه خودروسازی بهمن در نمایشگاه مذکور، گفت: بهمن محصولاتی به روز تولید می کند و جزء خودروسازان با کیفیت کشور است و امیدوارم فرآیند توسعه و تحقیق را در این شرکت خودروسازی حفظ شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان ملت به کسانی که چرخ اقتصاد کشور را می چرخانند کمک می کند، خاطرنشان کرد: گروه بهمن جزء همین مجموعه ها است و بطور حتم با قاعده کلی آن را تقویت می کنیم.

گروه بهمن در صنعت خودرو حرف برای گفتن دارد
سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران با بیان اینکه گروه بهمن بر رویکرد مشتری مداری و جلب رضایت مشتری تمرکز دارد و مدیرانی حرفه ای سکان دار این شرکت خودروساز خصوصی را عهده دار هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروه بهمن در صنعت خودرو حرفی برای گفتن دارد، تصریح کرد: کیفیت خودروهای بهمن خوب است می تواند با وجود واردات خودرو رقابتش را با سایر محصولات حفظ کند.

یزدی خواه با انتقاد از اینکه دولت به صورت دستوری نمی تواند بازار خودرو را ساماندهی کند، خاطرنشان کرد: صنعت خودرو باید از مدیریت دستوری و دولتی خارج تا این صنعت بتواند به درستی نیاز متقاضیان و مشتریان را برآورده کند.

!
!
!