پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و یازدهمین نمایشگاه خدمات شهری استان اصفهان
۱۵:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
اجاره خودرو
4 تا 7 مردادماه امسال برگزار می شود؛

پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و یازدهمین نمایشگاه خدمات شهری استان اصفهان

پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری های استان اصفهان از 4 تا 7 مردادماه امسال در سایت جدید نمایشگاهی شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری های استان اصفهان با حمایت استانداری، شهرداری و سازمان همیار شهرداری های استان اصفهان در فضایی بالغ بر 10 متر مربع فضای سرپوشیده و باز برپا خواهد شد.

شرکت های خودروسازی، خدماتی و سازمان های ارائه دهنده خدمات شهری، حمل و نقل و ترانزیت و ... در نمایشگاه مذکور آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش عمومی خواهند گذاشت تا ضمن معرفی توانمندی های فعلی و پیش رو، شاهد همکاری های متقابل به منظور توسعه روز افزون کشور در این بخش باشیم.

براساس این گزارش، تاکنون تعدادی از خودروسازان تجاری کشور برای حضور در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، ترانزیت و خدمات شهری اعلام آمادگی کرده اند و پیش بینی می شود که نمایشگاه مذکور با بیشترین مشارکت و به بهترین شکل ممکن اجرا و برگزار شود.

این نمایشگاه ها قرار است با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح شود و همزمان با حضور مسئولان و متولیان امر شاهد برخی توافقات و امضای قرارداد به منظور استفاده مطلوب از تولیدات شرکت های حاضر در حوزه حمل و نقل و ترانزیت و خدمات شهری در استان اصفهان و دیگر شهرهای کشور باشیم.

برآورد مسئولان برگزاری نمایشگاه حمل و نقل، ترانزیت، و خدمات شهری اصفهان نشان می دهد که با توجه به ظرفیت های کشور در حوزه حمل و نقل و ترانزیت و خدمات شهری، شاهد استقبال خوب و گسترده مردم و مسئولان از این نمایشگاه باشیم.

!
!
!