شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۱۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
طراحی و تولید موتوسیکلت برقی در ایران خودرو
۱۱:۱۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو خبر داد:

طراحی و تولید موتوسیکلت برقی در ایران خودرو

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو گفت: طراحی و تولید موتوسیکلت برقی یکی از برنامه های جدی این گروه است که بزودی شاهد رونمایی و آغاز تولید آن در مجموعه ایکیدو خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو، غلامرضا خلیل ارجمندی، با اعلام این خبر اظهار داشت: در حال حاضر شرکت های تابعه ایکیدو موظف شده اند در یک بازه زمانی مشخص ظرفیت تولیدی خود را به ۱۰۰ درصد افزایش دهند.

وی که در حاشیه بازدید مدیرعامل ایران خودرو از شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو سخن می گفت، افزود: با برنامه ریزی انجام شده امیدوارم تا ضمن ارتقای کیفیت محصولات تولیدی، تمام تعهدات خود به مجموعه ایران خودرو را تامین کنیم. شناسایی و حضور در بازارهای جدید یکی دیگر از برنامه های این شرکت برای توسعه فعالیت و بهره برداری از ظرفیت های موجود شرکت های تابعه است.

ارجمندی با اشاره به اینکه همکاری با بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان بعنوان یک راهبرد جدی در گروه گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو پیگیری می شود، گفت: در نخستین گام، با همکاری متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق به اجرای یک پروژه ملی برای جلوگیری از ضایعات صنعت ریخته گری شده ایم که این فناوری ضمن حفاظت از منابع طبیعی مشکل زیست محیطی موجود در منطقه کارخانه ریخته گری را هم برطرف خواهد کرد.

مهدی خطیبی مدیرعامل ایران خودرو نیز در پایان بازدید خود گفت: شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو نقش بسیار مهمی در خانواده بزرگ ایران خودرو بر عهده دارد و لازم است با اجرای برنامه های مختلف و استفاده از متخصصان داخلی و دانش روز، از سرمایه بزرگ این شرکت به بهترین روش برای توسعه تولیدات ایران خودرو بهره برداری شود.

وی همچنین خواستار حضور شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو در حوزه های مولد و موثر در اقتصاد کشور شد.

!
!
!