پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۴۶ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
اسامی منتخبان اولین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو فردا اعلام می شود
۱۱:۴۶ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اسامی منتخبان اولین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو فردا اعلام می شود

اسامی منتخبان اولین مرحله فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، فردا 11 خردادماه جاری اعلام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، حسین زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت، با اعلام این خبر اظهار داشت: اسامی منتخبان اولین دوره مراسم تخصیص خودرو از طریق سامانه یک‌پارچه، به دلیل انجام استعلامات و صحت‌سنجی روندها به‌ منظور تخصیص دقیق و عادلانه خودرو توسط سازمان حمایت از مصرف‌کننده به متقاضیان با تأخیر همراه بوده و فردا 11 خردادماه جاری اعلام می‌شود.

پیش تر قرار بود که نتایج تخصیص خودرو از طریق سامانه تخصیص یکپارچه خودرو، ساعت 9 صبح امروز 10 خردادماه، اعلام شود.

در این سامانه چهار میلیون و 157 هزار و 352 نفر متقاضی خرید خودرو ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه میلیون و 878 هزار و 301 نفر در طرح عادی و 297 هزار و 51 نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی ثبت‌نام کردند.‌ مجموع ظرفیت در نظر گرفته‌شده در خودروهای عرضه‌شده توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای این دوره 176 هزار و 911 دستگاه بود که در قالب 115 طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق‌العاده، طرح جوانی جمعیت، فروش‌های کمتر از یک سال و مشارکت در تولید ارائه شد که پس از اعلام قرعه‌کشی، فرآیند فروش توسط خودروسازان انجام خواهد شد.

نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۴۰۱/۰۳/۱۰
یعنی مدیریت گ... هم نباید داد دست اینا، یه قرعه کشی ساده رو نمی تونن اعلام کنن، 20 روز است همه رو مسخره کردن، چطور دارن مملکت میگردونن
!
!
!