شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۹:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
برگزاری گردهمایی مدیران و کارکنان گروه صنعتی آمیکو
۱۹:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

برگزاری گردهمایی مدیران و کارکنان گروه صنعتی آمیکو

آئین تقدیر از پرسنل نمونه با گردهمایی مدیران و کارکنان گروه صنعتی آمیکو روز دوشنبه نهم خردادماه سال جاری با حضور اعضا هیئت مدیره، مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران، روسا، سرپرست واحدها و کارکنان گروه صنعتی آمیکو در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، در ابتدای جلسه شهرام فداکار مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ارس خودرو دیزل برنامه های شرکت برای ایجاد انگیزه و حفظ و نگهداری کارکنان را اعلام نمودند.

 

آمیکوسپس صبوری مشاور مدیرعامل و مدیر حسابرسی گروه با ذکر یاد و خاطراتی از مرحوم مهندس تقی تقی زاده اصل بنیانگزار گروه صنعتی آمیکو و تاکید ایشان بر اهمیت نیروی انسانی و ارزش والای سرمایه های پرسنلی پرداختند.

 

آمیکو

 


بابا اکبری مشاور منابع انسانی گروه با بیان اینکه همه کارکنان مسوولیت پذیر و نمونه هستند این آیین را مراسمی نمادین برای تقدیر از تمامی همکاران دانستند و توضیحاتی درخصوص شاخصهای انتخاب افراد نمونه ارائه شد.

 

آمیکودرادامه حمید ترکی مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل در خصوص اهمیت منابع انسانی در سازمان پرداختند.

 

آمیکو


همچنین خانم رمضانیان مدیرعامل شرکت تکا و عضو هیئت مدیره شرکت ارس خودرو دیزل و به عنوان نماینده هیئت مدیره از تمامی کارکنان سپاسگزاری نموده و اعلام نمودند همه پرسنل شایسته تقدیر هستند و این مراسم جهت تقدیر از همه همکاران برگزار شده است.

 

آمیکوخانم ها محبوبه آقا بزرگی و پریسا محرمی و آقایان محسن اسفندی،سیدرضا هاشمی، محمدرضا بهشتی و سعید امینی به عنوان کارمند نمونه معرفی شدند.

 

آمییکودر پایان توسط آقای گل محمدی عضو هیئت مدیره شرکت ارس خودرو دیزل و مدیر خدمات پس از فروش و طالبی عضو هیئت مدیره شرکت تکا و مدیر بازرگانی شرکت ارس خودرو دیزل و سایر اعضا هیئت مدیره و مدیران گروه صنعتی آمیکو از کارکنان نمونه با اهدا لوح تقدیر و هدیه قدردانی گردید و به تعداد ده نفر از کارکنان نیز به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

 

آمیکو

!
!
!