پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۲
ركن اصلی و اساسی شركت‌های تولیدی، خدمات پس از فروش است
۱۰:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۲
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

ركن اصلی و اساسی شركت‌های تولیدی، خدمات پس از فروش است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاكید بر نقش خدمات پس از فروش در افزایش تولید، گفت: خدمات پس از فروش ركن اصلی و اساسی شركت‌های تولیدی است.

به گزارش پرشین خودرو، محمدعلی تیموری در نشستی با مدیران ارشد سایپایدك، با بیان این مطلب افزود: امسال تولید روزانه خودرو در سایپا بین 1750 تا 1850 دستگاه است كه باید به ظرفیت تولید 2000 دستگاه در روز برسیم.

او ادامه داد: اصلاح ساختار در گروه سایپا آغاز شده و از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری كه تا ساختار تغییر نكند بهبودی ایجاد نخواهد شد. در گام بعدی به اصلاح سیستم‌ها بر اساس ساختار اصلاح شده خواهیم پرداخت و استفاده از نیروهای ماهر در دستور كار قرار می‌گیرد تا در نهایت در سبك مدیریت و نماد سازی تغییر ایجاد شود.

تیموری سه حوزه منابع انسانی، مالی و خرید را از حوزه‌هایی دانست كه مدیران عامل شركت‌های گروه باید مستقیما بر فعالیت آنها نظارت كنند.

در این نشست، غلامرضا دفتری مشاور مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، در سخنانی با تاكید بر اهمیت نقش نیروی انسانی در بهبود خدمات پس از فروش، گفت: فارغ از اعداد و شاخص‌ها در زمینه ارزیابی عملكرد سازمان خدمات پس از فروش سایپا، آنچه كه اهمیت دارد، نظر مردم و مشتریان درباره خدمات پس از فروش است.

در ابتدای این نشست، محمدرضا موسوی مدیرعامل سایپایدك گزارشی از عملكرد این سازمان در زمینه‌های بازرگانی، مالی، منابع انسانی و شبكه خدمات پس از فروش ارائه كرد.

!
!
!