دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۱۸ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۲
طرح ویژه خدمات پس از فروش گروه بهمن در آستانه سالگرد ارتحال امام(ره)
۱۲:۱۸ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

طرح ویژه خدمات پس از فروش گروه بهمن در آستانه سالگرد ارتحال امام(ره)

گروه بهمن به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خدمات ویژه ای را از تاریخ 12 لغایت 15 خرداد ماه به زائران حرم مطهر ارائه می نماید.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن نسبت به طرح ریزی و ارائه خدمات امدادی ویژه مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با استقرار خودروهای امدادی در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی(ره) و کشیک عاملیت های منتخب و تعمیرگاه مرکزی آماده خدمتگزاری به هموطنان است.

این طرح جهت رفاه حال زائران و مسافران به مدت 4 روز اجرا می شود و خودروهای امدادی از ساعت 8 الی 18 جهت امدادرسانی آماده باش کامل هستند.

با تمرکز در مسیرهای ورودی و خروجی تهران و حومه، حرم مطهر امام (ره) و بهشت زهرا، عوارضی قم-تهران، اتوبان آزادگان، تهران-ساوه، ابتدای جاده اصفهان-تهران، فرودگاه امام خمینی، کرج-تقاطع وردآورد، ابتدای جاده امام رضا، اتوبان شهید رجایی، صالح آباد، مترو حرم محل استقرار خودروهای امدادی گروه بهمن خواهد بود.

در این طرح به دارندگان محصولات گروه بهمن خدماتی از جمله باتری به باتری، حمل به نزدیک‌ترین عاملیت، پنچرگیری و تعویض زاپاس، سوخت رسانی و… ارائه می شود.

لازم به ذكر است مشتریان جهت دریافت خدمات امدادی می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره تلفن 48027 - 021 داخلی 1 تماس حاصل نمایند.

!
!
!