پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۲۹ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۶
افزایش کیفیت، سرلوحه کار خدمات پس از فروش سایپا است
۱۶:۲۹ | ۱۴۰۱/۰۳/۱۶
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدک:

افزایش کیفیت، سرلوحه کار خدمات پس از فروش سایپا است

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا گفت: سایپایدك، افزایش كیفیت در خدمات را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است و به همین منظور از همكاری با سایر شركت‌ها در این زمینه استقبال می‌كند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدمحمدرضا موسوی، با بیان این مطلب افزود: سایپایدك در راستای تکریم مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت، طی دو سال گذشته موفق به کسب بالاترین امتیاز رضایتمندی مشتریان شده و این موفقیت بیانگر این است كه با همت و تلاش شبكه گسترده خدمات پس از فروش، كیفیت خدمات نسبت به گذشته افزایش یافته است.

او ادامه داد: شرکت سایپایدک با طی یک مسیر صعودی و تعریف پروژه‌های بهبود به منظور جلب رضایت مشتریان و تکریم ارباب رجوع، توانست گام‌های مهمی در این مسیر بردارد.

مدیرعامل سایپایدك گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده توسط وزارت صمت، 95 درصد نمایندگی‌های مجاز گروه سایپا موفق به كسب رتبه یک و دو شدند و اهداف ابلاغی وزارت صمت در رتبه بندی نمایندگی‌های مجاز به طور كامل محقق شد.

موسوی با اشاره به اهمیت آموزش فنی مستمر شبكه خدمات پس از فروش، گفت: یكی از مواردی كه همواره مورد توجه مدیران ارشد سایپایدك در بحث آموزش بوده، همكاری با دانشگاه ها، مراكز فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش به منظور به روز رسانی استاندارد آموزشی است كه با توجه به همكاری‌های یاد شده، موفق به تدوین و به روز رسانی استاندارد خدمات پس از فروش خودروهای سبک در مشاغل تعمیرکار، امدادگر و سرویس کار در وزارت آموزش و پرورش شدیم.

او به ورود خودروهای جدید سایپا به بازار اشاره كرد و با تاكید بر آمادگی بالای شبكه نمایندگی‌ها به ارائه خدمات گسترده و با كیفیت، طرح‌ریزی و اجرای مکانیزم عیب‌یابی صحیح و کنترل کیفیت فعال و کاهش میزان برگشتی از 11.7 به 1.8 درصد و تمرکز بر خطوط کسب و کار را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه خدمات پس از فروش برشمرد.

!
!
!