پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۰۸ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
75درصد ظرفیت فروش خودرو برای طرح جوانی تکمیل نشد!
۱۵:۰۸ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
اجاره خودرو
معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت:

75درصد ظرفیت فروش خودرو برای طرح جوانی تکمیل نشد!

معاون صنایع حمل‌ونقل وزیر صمت با توضیح در خصوص اجرای فروش خودرو در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: ظرفیت 88 هزار و 455 خودرو برای طرح جوانی جمعیت در نظر گرفته شد که 75 درصد ظرفیت تکمیل نشد.

به گزارش پرشین خودرو، منوچهر منطقی، تصریح کرد: در نخستین دوره تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه، مجموع منتخبان اصلی 27 هزار و 790 نفر و مجموع منتخبان ذخیره 10 هزار و 667 نفر بود که به‌ منظور افزایش رضایت‌مندی متقاضیان در این طرح، به همه منتخبان رزرو طرح جوانی نیز خودرو تخصیص می‌یابد.

معاون وزیر صمت اضافه کرد: به‌ عبارت‌دیگر در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت این دوره به 38 هزار و 457 نفر، خودرو اختصاص خواهد یافت.

وی یادآور شد: در این دوره، ظرفیت 88 هزار و 455 خودرو برای طرح جوانی جمعیت در نظر گرفته شد که در 75 درصد طرح‌های فروش ارائه‌ شده، میزان متقاضیان به‌مراتب کمتر از ظرفیت اختصاص‌یافته بود بنابراین در آن طرح‌ها ظرفیت تکمیل نشد و نیازی به قرعه‌کشی نیز نبود و بر اساس قانون، ظرفیت اولیه تکمیل‌نشده به طرح متناظر در فروش عادی اختصاص‌ یافته است.

دکتر منطقی اعلام کرد: تخصیص خودرو به منتخبان ذخیره طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، پس از تکمیل فرآیند فروش منتخبان اصلی در 25 خردادماه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برچسب ها:
طرح جوانی
!
!
!