دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۰۹ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز بهمن موتور اعلام شد
۱۳:۰۹ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز بهمن موتور اعلام شد

شرکت بهمن موتور از فروش نقدی ون باری اینرودز در خردادماه سال جاری خبر داد.

بر اساس اطلاعیه بهمن موتور، ثبت نام نقدی ون باری اینرودز با قیمت قطعی به صورت آنلاین (به تعداد محدود) از روز سه شنبه مورخ 24 خردادماه ساعت 10 صبح تا ساعت 16 پنجشنبه 26 همین ماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گرد.
زمان تحویل خودروها هفته دوم مردادماه 1401 اعلام شده است.

ثبت نام صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس www.bahman.iranecar.com قابل انجام است.

بدیهی است این نوع از خودروهای حمل بار مزایای زیادی نسبت به وانت دارند از جمله حفاظت از بارکه می تواند مهمترین دلیل انتخاب ون های باری بجای وانت باشد یا به بیان دیگر در مواردی که حفاظت از بار برای بنگاه اقتصادی حائز اهمیت است، ناگزیر از ون های باری استفاده می کنند. همچنین رشد روز افزون فروشگاه های آنلاین که نتیجه ی پیشرفت تکنولوژی و اپیدمی کرونا می باشد باعث شده است که احتیاج به ون های باری در شبکه مویرگی توزیع برای این کسب و کارها بیش از پیش احساس شود. دلیل دیگر ظاهر شکیل تر و حرفه ای تر ون های باری نسبت به وانت ها است. لذا بنگاه های اقتصادی یا استارت آپ هایی که قصد دارند حرفه ای بودن خود را به نمایش بگذارند از این ون ها استفاده می کنند.

گفتنی است خودروی اینرودز دارای موتور پرقدرت 1.5 لیتری (DK15-06 NA) با حداکثر قدرت موتور 105 اسب بخار و حداکثر گشتاور 140 (N.m) و گیربکس 5 سرعته دستی می باشد. از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می توان به فرمان برقی، سیستم نمایش لحظه ای فشار باد تایرها (TPMS)، 2 کیسه هوا، دوربین عقب، سیستم مولتی مدیا 9 اینچی و... اشاره کرد.

 

 

شرایط فروش اینرودز

!
!
!