شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۴
افزون بر 50 هزار خودرو تجاری در زامیاد تولید و عرضه می شود
۱۱:۲۵ | ۱۴۰۱/۰۳/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل شركت زامیاد:

افزون بر 50 هزار خودرو تجاری در زامیاد تولید و عرضه می شود

مدیرعامل شركت زامیاد گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، این شركت در سال جاری بیش از 50 هزار دستگاه خودرو تجاری، تولید و به بازار عرضه خواهد كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سید محسن مرتضوی، با اعلام این خبر افزود: با برنامه‌ریزی متمرکز تولید در شرکت زامیاد و بهره‌مندی از توان گروه خودروسازی سایپا به منظور استفاده از بستر تولید در دیگر شرکت‌های این خانواده بزرگ، تولید 50 هزار دستگاه خودرو تجاری در سال جاری در این شركت محقق خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش تولید 42 درصدی شركت زامیاد از ابتدای سال جاری تاكنون تاكید كرد: این شركت به رغم مشكلات موجود بر سر راه تولید، توانسته است ضمن ارتقاء میزان تولید خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گام های مهمی در راستای افزایش سطح كیفی محصولات و توسعه محصول بردارد.

مدیرعامل شركت زامیاد با یادآوری این موضوع كه این شركت، سیاست‌های کلان خود را با افزایش شمار تولیدات همراه با توسعه محصول و ارتقاء کیفیت محصولات با استانداردهای روز هدف‌گذاری کرده است، خاطرنشان كرد: بهبود كیفی وانت زامیاد با كاهش 100 نمره منفی در ابتدای سال جاری و برنامه ریزی گسترده برای توسعه كم سابقه انواع خودروهای تجاری در این شركت، از اهم اقدامات انجام شده در این حوزه ها است.

مرتضوی، مجموعه این اقدامات را حاصل یک اتحاد زنجیرگونه دانست و یادآور شد: با استفاده از توان و تخصص داخلی، تلاش و كوشش كارگران و كاركنان شركت زامیاد و بهره مندی از حمایت‌های مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا امیدواریم بتوانیم شاهد تحقق رشد 60 درصدی تولید زامیاد در پایان امسال باشیم.

!
!
!