جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۶
حضور قطعه سازان ایرانی در نمایشگاه مسکو با پاویون اختصاصی
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۶
اجاره خودرو
31 مرداد تا 3 شهریورماه امسال انجام می شود؛

حضور قطعه سازان ایرانی در نمایشگاه مسکو با پاویون اختصاصی

پاویون اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه از سوی انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور برگزار می شود تا شرکت های فعال در صنعت خودرو و قطعه سازی ایران با حضور در این نمایشگاه، یک گام اجرایی و جدی در برقراری ارتباط صنعتی و البته استراتژیک با شرکت های روس بردارند.

به گزارش پرشین خودرو، نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه از ۳۱ مرداد تا سه شهریورماه ۱۴۰۱ برابر با ۲۲ تا ۲۵ آگوست ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی مسکو (Expo Center) با حضور حدود ۶۰۰ شرکت از ۱۸ کشور و در ۳۰ هزار متر فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

با توجه به رایزنی ها، دیدارها و توافق های اخیر دولتمران ایران و روسیه، به ویژه در بخش صنعت، معدن و تجارت زمینه های همکاری بین فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی دو کشور فراهم شده و حضور قطعه سازان ایرانی در این نمایشگاه می تواند به تحقق و اجرایی شدن توافق های صورت گرفته، منجر شود. ضمن اینکه محدودیت های بین المللی اخیر که صنعتگران روس به آن مواجه شده اند، تمایل آنان برای همکاری با شرکت های ایرانی را افزایش داده است.

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه با حضور مسئولان نمایشگاه، سفیر جمهوری اسلامی ایران و فعالان صنعتی و بازرگانی حوزه خودرو و قطعه سازی ایران و روسیه افتتاح خواهد شد.

همچنین برگزاری پنل مشترک صنعت قطعه سازی دو کشور، امضای تفاهم نامه انجمن های قطعه سازی ایران و روسیه، برگزاری تورهای بازدید از چند کارخانه خودرو و قطعه سازی روس و تشکیل جلسات B2B با شرکت ها و صنعتگران روسیه از برنامه های جانبی است که انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور برای این نمایشگاه در نظر گرفته است.

!
!
!