شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۹
افزایش 100 درصدی نظارت بر شبکه خدمات و توزیع قطعات / پیگیری ویژه طرح نظارت بر اصالت قطعات در شبکه نمایندگی ها
۱۲:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/ مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو خبر داد:

افزایش 100 درصدی نظارت بر شبکه خدمات و توزیع قطعات / پیگیری ویژه طرح نظارت بر اصالت قطعات در شبکه نمایندگی ها

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو با اعلام آمادگی شبکه خدمات ایساکو برای ارایه خدمات تعمیرگاهی و امدادی به خودروها در تابستان جاری گفت: نظارت بر شبکه خدمات و توزیع قطعات با آغاز سفرهای تابستانی، 100 درصد افزایش می یابد.

بابک سلاجقه، در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب اظهار داشت: شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو (ایساکو) همچون سال‌های اخیر، همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی خودروسازان و اعیاد مبارک قربان و غدیر، نظارت ویژه و مستقیم بر نحوه خدمات رسانی را در دستور کار خود قرار داده تا گامی دیگر برای اجرای دقیق فرآیندها و بهبود شبکه خدمات و رضایت مشتریان بردارد.

وی همچنین در خصوص طرح وزارت صمت درالصاق شناسه و کد رهگیری بر روی قطعات یدکی تاکید کرد: یکی از کلیدی‌ترین شاخص‌ های ارزیابی‌ها مربوط به وضعیت رضایت مشتریان از تامین و کیفیت قطعات یدکی است بنابراین شرکت ایساکو نیز با توجه به تاکید وزارت صمت در خصوص مبارزه با کالای قاچاق و تقلبی، طرح نظارت بر اصالت قطعات را به صورت ویژه در شبکه نمایندگی ها پی‌گیری می‌کند.

مدیرعامل ایساکو افزود: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همواره در تلاش است تا با ارایه خدمات با کیفیت و توزیع مناسب و گسترده قطعات اصلی در شبکه نمایندگی‌ها و فروشگاه‌ها و ارایه بهترین خدمات، رضایت مشتریان را به صورت روزافزون افزایش دهد.

 

بابک سلاجقه


سلاجقه همچنین با توجه به آخرین فرصت وزارت صمت در اجرای طرح نصب شناسه بر روی قطعات یدکی خودرو و بازخوردهای صورت گرفته در خصوص این طرح گفت: طرح اصالت قطعات و نصب شناسه بر روی قطعات یدکی از طرح های بسیار خوب وزارت صمت است که تاکنون بازخوردهای خوبی را از سوی مردم و مشتریان داشته، با این حال پیاده سازی و اجرای درست آن مستلزم کنترل و نظارت مستمر و دقیق تری است.

وی افزود: مجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای ارائه خدمات و قطعات با کیفیت به مشتریان و اطمینان از عدم وجود قطعات غیر شرکتی در سطح نمایندگی‌ها و عاملیت‌ها، بازرسی را به صورت هفتگی در سطح شبکه نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش قطعه و عاملان تعمیراتی آغاز کرده است.


خبرنگار: زهرا حریری

!
!
!