شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۸
رالی تور خانوادگی خودروهای مسافرتی ایران برگزار شد
۱۲:۴۸ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۸
اجاره خودرو
با هدف توسعه سفرهای مسئولانه؛

رالی تور خانوادگی خودروهای مسافرتی ایران برگزار شد

دومین رالی تور خانوادگی گردشگری خودروهای مسافرتی کمپر و کاروان همزمان با دومین سالگرد راه اندازی کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، این رالی دروز پنجشنبه ١۶ تیر ماه سال جاری با شرکت بیش از ۴٠ دستگاه خودرو کمپر و کاروان و حضور ١۵٠ نفر از علاقه مندان و فعالان این رشته از اتومبیلرانی از سراسر کشور و با همكاری كمیته تخصصی رالی از محل باغ پرندگان در شهر تهران استارت خورد.

 

رالی تورشرکت کنندگان در این رالی، عصر همان روز پس از بازدید از جاذبه های گردشگری مسیر، به روستای زیبای یوش در استان مازندران رسیدند و پس از یک شب اقامت در این منطقه، روز جمعه هفدهم تیرماه یوش را به مقصد تهران ترک کردند و به دومین رالی خانوادگی گردشگری خودروهای کمپر و کاروان خاتمه دادند.

 

رالی توربر اساس امتیازهای کسب شده از سوی شرکت کنندگان به ترتیب علی فراهانی، مهدی پور کاظمی، آرش چهل مرد، رحمت الله عطایی و حسن براتی به عنوان نفرات اول تا پنجم انتخاب و معرفی شدند.

 

رالی تورگرامیداشت دومین سالگرد آغاز به کار کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ، توسعه سفرهای مسئولانه، احترام به زمین، محیط زیست و طبیعت، تثبیت جایگاه و اهمیت کمپر و کاروان‌ها در مسافرت های زمینی، ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن و ارتقاء سطح گردشگری کشورمان از مهمترین اهداف برگزاری این رالی بود.

!
!
!