جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۸
ردیابی خودرو با بالاترین دقت
۱۳:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۸
اجاره خودرو

ردیابی خودرو با بالاترین دقت

با ردیابی خودرو شما همیشه می توانید از موقعیت مکانی خودروی خود اطلاع داشته باشید.

به گزارش پرشین خودرو، سیستم‌های ردیابی خودرو امروزه به میزان بسیار زیادی پیشرفت کرده و دارای ویژگی‌های جدید و بسیار جذابی هستند که استفاده از آنها را به یک تجربه لذت‌بخش برای هرکسی تبدیل می‌کند. استفاده از سیستم‌های ردیابی می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای صاحبان خودروهای شخصی و همچنین کسب و کارهایی که ناوگان های بزرگی دارند به همراه داشته باشد که آشنایی با این مزایا به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک سیستم ردیابی مناسب را انتخاب کنید. ردیابی خودرو توسط ردیاب خودرو (یا همان جی‌پی‌اس خودرو) انجام می شود.

 

این تکنولوژی در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده است و در تمام دستگاه‌های ردیاب خودرو مورداستفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای مختلفی را به همراه دارد. مهم ترین ویژگی استفاده از جی‌پی‌اس، ردیابی خودرو و فهمیدن موقعیت مکانی خودرو می باشد.

 

ردیابی خودرو توسط جی پی اس

ردیابی خودرو توسط جی پی اس

 

با ردیابی خودرو شما همیشه می توانید از موقعیت مکانی خودروی خود اطلاع داشته باشید.

 

احتمالا برای شما هم پیش‌آمده که خودرو خود را در مکانی قرار دهید و پس از مدت‌زمانی نسبت به آن نگرانی‌هایی برای شما به وجود آمده باشد یا این‌که خودروی خود را به دست شخص دیگری سپرده باشید و قصد داشته باشید که آن را ردیابی کنید. در چنین شرایطی استفاده از یک سیستم حرفه‌ای و هوشمند برای ردیابی خودرو می‌تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد

 

استفاده از سیستم ردیابی خودرو به شما این امکان را می دهد تا در تمام شرایط بتوانید موقعیت مکانی خودروی خود را روی نقشه مشاهده کنید. مهم ترین ویژگی که یک سیستم ردیابی خودرو باید داشته باشد نمایش موقعیت خودرو به صورت زنده (لایو) می باشد.

 

سیستم‌های ردیابی خودرو

سیستم‌های ردیابی خودرو

 

چرا باید از سیستم‌های ردیابی خودرو استفاده کنیم؟

دلایل متعددی وجود دارد که باعث می‌شود تا این سیستم‌ها یک گزینه ایده‌آل و بسیار جذاب برای ردیابی خودرو شما باشند. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این سیستم‌ها این است که باعث افزایش امنیت خودروی شما می شوندو این سیستم‌های ردیابی معمولا از طیف گسترده‌ای از خودروها و وسایل نقلیه پشتیبانی می‌کنند و شما در تمامی وسایل نقلیه می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

برای استفاده از سیستم‌های ردیابی، شما باید از ردیاب خودرو استفاده کنید. بعد از تهیه ردیاب خودرو شما می توانید یک سیستم ردیابی (سامانه ردیابی) را برای ارائه خدمات انتخاب نمایید.

 

قابلیت‌ها و امکانات

قابلیت‌ها و امکانات

 

قابلیت‌ها و امکانات سیستم‌های ردیابی خودرو مبتنی بر جی‌پی‌اس

مهم ترین قابلیتی که سیستم های ردیاب خودرو در اختیار شما قرار می دهند، امکان مطلع شدن از موقعیت مکانی خودرو می باشد. ردیاب خودرو با اتصال به ماهواره های جی‌پی‌اس (سیستم موقعیت یاب جهانی)، موقعیت مکانی خودرو را مشخص کرده و به شما نمایش می دهد.

 

با توجه به اینکه کدام سامانه ردیابی را برای استفاده انتخاب کرده باشید، امکانات دیگری نیز می تواند در اختیار شما قرار بگیرد. مواردی مانند دسترسی به تاریخچه گزارش حرکت خودرو در تاریخ های مختلف و یا مشاهده سرعت خودرو در مسیرهایی که خودرو حرکت می کند. یا استفاده از قابلیت هایی مانند جئوفنس (حصار جغرافیایی) که شما می توانید مناطقی را تعریف کنید و در صورت ورود خودرو به این مناطق، هشدارهایی را دریافت کنید.

 

سیستم‌های ردیابی خودرو

فرقی نمی کند که از چه مدل از خودرویی استفاده می کنید، خودروی شما جدید است یا قدیمی و یا حتی چه قیمتی دارد درهرصورت شما می‌توانید از سیستم‌های ردیابی خودرو استفاده کنید. این سیستم‌ها که مبتنی بر جی پی اس هستند بسیار کابردی هستند و نکته جذاب درباره آنها این است که هزینه چندان بالایی نیز ندارند.

 

همین عامل نیز شرایطی را فراهم می‌کند تا تمام افراد با شرایط مختلف بتوانند اقدام به استفاده از این سیستم‌ها کنند. اگر قصد دارید همیشه از موقعیت مکانی و وضعیت حرکت خودروی خود اطلاع داشته باشید، استفاده از سیستم های ردیابی بهترین گزینه است.

 

انتخاب بهترین سامانه ردیابی

همانطور که به شما توضیح دادیم، بعد از تهیه دستگاه ردیاب خودرو، شما نیاز دارید یک سامانه ردیابی را برای ارائه خدمات انتخاب کنید تا بتوانید ردیاب خود را مدیریت کنید. با ورود به سامانه ردیابی شما می توانید خودرو یا خودروهای خود را مشاهده کرده و با امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد آن ها را مدیریت کنید. به دلایلی که در ادامه توضیح می دهیم، ما سامانه ردیابی یوفایندر به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 

- یوفایندر تنها سرویس ردیابی است که موقعیت مکانی وسایل نقلیه را به صورت کاملا زنده (لایو) نشان می دهد.

- شما دسترسی به تاریخچه حرکت خودرو یا ناوگان خود به صورت دائمی دارید.

- شما می توانید سرعت حرکت خودرو یا ناوگان خود را در تمام مسیرها مشاهده کنید.

- مشاهده نقاطی که خودروی شما توقف کرده است یکی دیگر از قابلیت های جذاب این سامانه است.

- قابلیت تعریف کردن جئوفنس یا حصار جغرافیایی در این سامانه، به شما این امکان را می دهد تا در صورت ورود خودروی خود به این منطقه هشدار دریافت کنید.

- دسترسی داشتن به گزارش های خودروها شامل مسافت طی شده به مدیریت بهتر ناوگان شما کمک می کنند.

- قابلیت های پیشرفته برای مدیریت ناوگان ها و امکانات دیگر.

 

کلام آخر

جی‌پی‌اس خودرو یا همان ردیاب خودرو یک قطعه سخت افزاری است که روی خودروی شما نصب می شود و توسط ارتباط با ماهواره های جی‌پی‌اس موقعیت مکانی خودرو را به شما نمایش می دهد. این سیستم یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش امنیت خودروی شما می باشد. همچنین ردیاب خودرو علاوه بر نمایش موقعیت مکانی، گزارش هایی از حرکت خودرو و ناوگان را نیاز در اختیار شما قرار می دهد، به همین دلیل یکی از کاربردی ترین موارد برای مدیریت بهتر ناوگان های حمل و نقل می باشد. امروزه تمام صنایع از حمل و نقل و توزیع مواد غذایی گرفته تا صنایع بزرگ و حتی کشتیرانی ها از این سیستم ها برای افزایش بهره وری استفاده می کنند. شما برای استفاده از ردیاب خودرو نیاز به یک سامانه ردیابی دارید که می توانید از بین سامانه های موجود، یک مورد را برای استفاده انتخاب کنید./


 

 

!
!
!