شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۳۸ | ۱۴۰۱/۰۴/۲۳
موتورسیکلت برقی بهمن می آید
۱۷:۳۸ | ۱۴۰۱/۰۴/۲۳
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه بهمن:

موتورسیکلت برقی بهمن می آید

به زودی، موتورسیکلت برقی از سوی گروه بهمن وارد سیستم حمل و نقل کشور می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، بیوک علیمرادلو، با اعلام این خبر در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه خودروهای سبک و‌ سنگین در نمایشگاه بین‌المللی شیراز اظهار داشت: در ادامه عرضه اتوبوس برقی به عرصه ناوگان حمل و نقل کشور، وجود موتور سیکلت‌های برقی تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

وی تاکید کرد: معمولا روش فروش اتوبوس‌ها از طریق وزارت کشور یا تفاهم نامه مستقیم با شهرداری‌هاست که خرید توسط شهرداری‌ها با تسهیل و تسریع بیشتری همراه خواهد بود.

به گفته علیمرادلو؛ هدف گذاری این شرکت از امسال تا ١۴٠٢ افزایش عرضه خودرو به ۵٠ تا ۶٠ هزار دستگاه است.

مدیرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد که محصولات عرضه شده این گروه در نمایشگاه مورد استقبال شهروندان شیرازی قرار گرفته باشد.

علیمرادلو همچنین با بیان اینکه گروه بهمن دارای سابقه ای طولانی در بخش صنعت خودرو است و در بورس دارای سهام است، گفت: این شرکت در بخش خودروهای تجاری و سواری کیفیت بالاتر از میانگین را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه خودروهای این گروه از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند و بر مصرف سوخت خودروها تمرکز شده است، گفت: در مجموع تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی در شان مردم به بازار عرضه شود.

علیمرادلو تصریح کرد: قیمت معناداری بین بازار و کارخانه داریم و گاهی تا یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما ما سعی نکرده‌ایم که قیمت را منطبق با قیمت بازار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کند که تنها در بخش خودروهای سواری نیست و مربوط به خودروهای سنگین هم می شود.

مدیرعامل گروه بهمن همچنین کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل خودرو نیازی به صف نیست و خودرو در زمان بندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.

علیمرادلو در پایان به قیمت گذاری هم اشاره و بیان کرد: ما طبق دستورالعمل در این باره پیش می‌رویم.

!
!
!