شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۳۹ | ۱۴۰۱/۰۴/۲۸
عبور مستقیم محصولات سایپا به بیش از 95 درصد رسید
۱۲:۳۹ | ۱۴۰۱/۰۴/۲۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

عبور مستقیم محصولات سایپا به بیش از 95 درصد رسید

گروه خودروسازی سایپا با همت و تلاش ویژه کارگران خط تولید و برنامه دقیقی که از اواخر سال گذشته در دوره مدیریت جدید تدوین کرد، اکنون به مرحله‌ ای رسیده که می‌تواند پرونده خودروهای ناقص کف پارکینگ را ببندد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا که تا قبل از بهمن ماه سال گذشته با 80 هزار خودرو ناقص، پنج هزار و 200 خودرو یورو 4 و یک هزار و 700 خودرو بدون گارانتی روبرو بود، موفق شد با همت و تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر کارگران خط تولید، مدیران و برنامه دقیقی که تدوین شد، خودروهایی که به علت نقص قطعه در پارکینگ بودند را به صفر رسانده و همچنین عبور مستقیم محصولات این مجموعه را به بیش از 95 درصد برساند.

بر این اساس باید عنوان کرد که گروه خودروسازی سایپا توانست قبل از تعطیلات تابستانی گروه، خودروهای ناقص را تکمیل و به مشتریان تحویل دهد.

این در حالی است که در گذشته 80 درصد خودروها با نقص قطعه تولید می‌شد و این امر اجازه نمی‌داد که کارگران استراحت کنند و با قوای بیشتر در محل کار خود حضور پیدا کنند. اما به دلیل کاهش چشمگیر تعهدات معوق و صفر شدن خودروهای ناقص، در این بخش دیگر مشکلی وجود ندارد.

این دستاوردها نقطه عطفی در بهبود روند تولید و شكوفایی گروه خودروسازی سایپا است و قطعا این مسیر با عنایت خداوند متعال برای ماه‌های آینده با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

تلاش خانواده سایپا بر این است که ضمن افزایش تولید، بر کیفیت محصولات خود بیافزاید و همچنین با عرضه خودروهای به روز و با تکنولوژی بهتر، رضایت مشتریان را کسب کند.

!
!
!