شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۷:۵۷ | ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
کوییک و کوییک.آر بدون قرعه کشی تحویل خریداران می شود
۰۷:۵۷ | ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اجاره خودرو
معاون فروش گروه خودروسازی سایپا:

کوییک و کوییک.آر بدون قرعه کشی تحویل خریداران می شود

معاون فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: با توجه به برنامه افزایش تولید گروه خودروسازی سایپا تمامی کسانی که در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو کوییک و کوییک.آر را ثبت نام کردند بدون قرعه کشی به آن‌ها خودرو تعلق می‌گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، حسین کاظمی طرقی، با اعلام این خبر و با اشاره به سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش تولید گفت: در تیرماه امسال نسبت به چهارماه گذشته ۲۰ درصد افزایش عرضه و تحویل خودرو داشتیم که این در گروه خودروسازی سایپا گام بزرگی محسوب می‌شود.

وی افزود: ۹۰ درصد متقاضیانی که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کرده بودند خودروهایشان را تحویل گرفتند و ۱۰ درصد باقی مانده با توجه به رنگ و امکانات سفارشی در حال انجام است.

طرقی گفت: گروه خودروسازی سایپا سه سال همیشه در تحویل خودرو‌ها با تأخیر مواجه بوده، اما امسال در ۱۰ محصول تیبا، تیبا ۲، ساینا، کوییک، کوییک S، کوییک R، وانت زامیاد در سه مدل و وانت صنعتی تأخیر نداریم بلکه یک ماه زودتر از سررسید با مشتری در حال تحویل هستیم.

وی با اشاره به توقف تولید خودرو‌های تیبا و تیبا ۲ افزود: متقاضیانی که در این دو مدل خودرو ثبت نام کرده بودند؛ امروز بیش از ۹۵ درصد این مدل خودرو‌ها آماده شماره گذاری و طبق سررسید محصولشان را دریافت می‌کنند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد: سایپا حالا به نقطه‌ای رسیده که متناسب با تعهدات به موقع خودرو‌های مشتریان را تحویل می‌دهد.

!
!
!