شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۹:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
جواد عزتی و سپند امیرسلیمانی پیکاپ آمیکو آسنا خریدند
۰۹:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
اجاره خودرو
حمایت آمیکو از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاتر؛

جواد عزتی و سپند امیرسلیمانی پیکاپ آمیکو آسنا خریدند

جواد عزتی و سپند امیر سلیمانی به خانواده بزرگ مشتریان گروه صنعتی آمیکو پیوستند و کلید خودروهای پیکاپ آمیکو آسنا خریداری شده از سوی ایشان در مراسمی تحویل شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، گروه صنعتی آمیکو در هفته ای که گذشت اسپانسر مراسم اهدای جوایز برندگان دهمین جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا شد و در مراسمی که با حضور گسترده هنرمندان مطرح کشور برگزار شد، آمیکو به‌ عنوان اسپانسر این برنامه، حمایت خود را از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاتر اعلام کرد.

 

حمایت آمیکو از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاتر


براساس این گزارش، این برنامه شامگاه سه شنبه 28 تیرماه 1401 با همکاری بخش فرهنگی سفارت استرالیا در تهران که مشتاق ترویج هرچه بیشتر روابط فرهنگی بین ایران و استرالیا است در منزل سفیر استرالیا در تهران برگزار شد و جوایز برندگان در مراسمی با حضور خانم لیندال ساکس سفیر استرالیا، هیات داوران و مدیران گروه صنعتی آمیکو اهدا گردید.

 

حمایت آمیکو از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاتراین مراسم با حضور هنرمندان کشور از جمله جواد عزتی، سحر دولتشاهی، سپند امیر سلیمانی، سمیرا حسن پور، رخشان بنی اعتماد، رسول صدر عاملی، محمدرضا مقدسیان، محمود کلاری،حامد کمیلی، سیاوش مفیدی، آرمین میلادی و جمعی دیگر از هنرمندان عرصه سینما و تئاتر کشور برگزار شد.

 

حمایت آمیکو از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاترپس از اهدای جوایز جواد عزتی و سپند امیر سلیمانی، این دو بازیگر سینما و تئاتر به خانواده بزرگ مشتریان گروه صنعتی آمیکو پیوستند و کلید خودروهای آسنا خریداری شده توسط ایشان در مراسمی تحویل شد.

گروه صنعتی آمیکو به منظور حمایت از هنرمندان یک طرح فروش با شرایط ویژه، مخصوص هنرمندان سینما و تئاتر تا پایان هفته اول مرداد 1401 در نظر گرفته است، علاقمندان می توانند درخواست خود را برای مدیریت روابط عمومی گروه صنعتی آمیکو ارسال کرده و یا با تلفن 48019-021 داخلی ‌128 یا 141 تماس حاصل کنند.

 

حمایت آمیکو از فیلمسازان و بازیگران سینما و تئاتر

 

!
!
!