شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
ارائه خدمات ایساکو در تعطیلات تابستانی خودروسازان و قطعه سازان ادامه دارد
۰۸:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/معاون شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو:

ارائه خدمات ایساکو در تعطیلات تابستانی خودروسازان و قطعه سازان ادامه دارد

معاون خدمات پس از فروش شرکت ایساکو گفت: به رغم آغاز تعطیلات تابستانی خودروسازان بزرگ از جمله ایران خودرو، فعالیت شبکه خدمات پس از فروش این شرکت همچنان فعال است.

ماشاالله وردینی، در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب اظهار داشت: خودروسازان طبق روال هر سال با آغاز تابستان تعطیلاتی را برای احیای خطوط تولید آغاز می‌کنند اما شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو به دلیل وظایف مهم محول شده به این شرکت تعطیل نخواهد بود.

وی با اعلام اینکه خدمات ایساکو در این بازه زمانی نیز همچنان دایر است، تصریح کرد: شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو از ساعت هشت صبح تا 18 عصر به ارائه خدمات به مشتریان مشغول خواهد بود.

وردینی، همچنین به تامین مناسب قطعات مصرفی اشاره و اضافه کرد: به دلیل وجود زمان بندی مناسب در تامین قطعات مصرفی خودرو، تعطیلات تابستانی قطعه سازان خللی در فعالیت های ایساکو ایجاد نمی‌کند.

معاون خدمات پس از فروش شرکت ایساکو تاکید کرد: واحدهای فنی مهندسی و تامین و لجستیک، شبکه خدمات پس از فروش، سیستم ها و تمامی دفاتر منطقه ای شرکت برای پشتیبانی از نمایندگی‌ها و همچنین نظارت و کنترل عملکرد نمایندگی‌ها حضور فعال دارند.

یادآور می شود که خودروسازان و قطعه سازان بزرگ کشور از یک تا هفت مردادماه جاری به تعطیلات تابستانی رفته اند.

 

خبرنگار: فرشید آصفی

!
!
!