جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
مجلس خواستار کاهش هزینه ها و ارزبری، و افزایش سطح کیفیت در صنعت خودرو است
۱۴:۴۵ | ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
اجاره خودرو
نماینده مردم اصفهان در حاشیه بازدید از غرفه بهمن؛

مجلس خواستار کاهش هزینه ها و ارزبری، و افزایش سطح کیفیت در صنعت خودرو است

نمایندگان خانه ملت خواستار ارتقای سطح دانش صنعت خودروسازی با کاهش هزینه ها، ارزبری و افزایش سطح کیفیت محصولات در این صنعت هستند.

به گزارش پرشین خودرو، زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان، در حاشیه بازدید از غرفه گروه در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه بین المللی اصفهان، گفت: آنچه در این بازدید مشاهده کردم ایمان و باوری است که می تواند ایده ها و خلاقیت های نسل جوان ما را ارتقا بخشد و به نتایج افتخارآفرین تبدیل کند.

وی افزود: اینکه همزمان بتوانیم با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان تکنولوژی های روز دنیا را بومی سازی کنیم، این امر منجر به شکوفایی در محصولات تولید داخل از جمله صنعت خودروسازی خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان با اشاره به اینکه باور به توان داخلی در محصولات گروه بهمن متبلور است، خاطرنشان کرد: آنچه برای خانه ملت حائز اهمیت است؛ اینکه سطح دانش صنعت خودروسازی ارتقا یابد و منجر به کاهش هزینه ها، ارزبری و افزایش سطح کیفیت محصولات در این صنعت شود و بطور حتم مجلس شورای اسلامی نیز حمایت لازم را خواهد داشت.

گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و سواری در بازه زمانی ۴ الی ۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت اصفهان به علاقمندان معرفی کرد.

در گروه خودروهای سواری، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت برای اولین بار در معرض دید علاقمندان قرار گرفت؛ به همین ترتیب در دسته خودروهای تجاری سبک، خودروی کاپرا و اینرودز معرفی شد.

بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را نیز به نمایشگاه مذکور برده بود؛ کامیون 26 تن، FAW 460، فورس 8.5 تن، امپاور و کشنده ۴۶۰ از جمله خودروهای تجاری و باری بود که معرفی شد.

همچنین؛ در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول داشت و خودروی آتش نشانی، مینی بوس پگاسوس، اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفت.

بهمن در نمایشگاه بین المللی اصفهان برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول داشت و طبق اعلام این شرکت، گروه بهمن گزیده ای از تولیدات شرکت ایران دوچرخ را به این نمایشگاه آورده بود و دوست داران موتور سیکلت می توانستند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.

!
!
!