سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۴۳ | ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
تأمین به موقع قطعات یدکی در اولویت کاری سایپایدک
۱۵:۴۳ | ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدك مطرح کرد:

تأمین به موقع قطعات یدکی در اولویت کاری سایپایدک

سازمان خدمات پس از فروش سایپا با برنامه‌ریزی‌های دقیق و ایجاد یک مدیریت ویژه با تلاش مستمر، ضمن افزایش سرعت تأمین قطعات یدكی و پایش لحظه به لحظه نیازمندی های شبکه خدمات پس از فروش، موفق به کاهش خودروهای متوقف در نمایندگی ها و افزایش رضایت مندی مشتریان شده است.

به گزارش پرشین خودرو، سید محمدرضا موسوی مدیرعامل سایپایدك با بیان این مطلب گفت: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری و تاكید ویژه ایشان بر افزایش كیفیت خودرو و خدمات و دستور 8 بندی ریاست محترم جمهور، با برگزاری نشست‌های عملیاتی و راهبردی و تشکیل تیم های ویژه برای افزایش رضایت مشتریان و تأمین به موقع قطعات یدكی، آمار خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها با كاهش مواجه شده و رضایت مشتریان از خدمات نمایندگی‌ها را به دنبال دارد که افزایش همکاری منابع جدید تامین قطعات و جلوگیری از انحصار و محدودیت تامین موید این امر است.

او افزود: بر اساس سیاست‌های مدیرعامل گروه سایپا و تلاش كاركنان مبنی بر بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها برای تامین به موقع قطعات و همچنین برنامه‌های تدوین شده در سایپایدك به منظور افزایش كیفیت خدمات، ظرفیت پذیرش نمایندگی‌های مجاز افزایش یافته است كه این امر بیانگر رویكرد مثبت مشتریان به اقدامات سازمان خدمات پس از فروش سایپا است.

موسوی تاكید كرد: شرکت سایپایدک به عنوان متولی ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای سواری گروه سایپا، تأمین و تحویل به موقع قطعات یدکی را به عنوان یکی از اهداف مهم سازمان در زمینه بازرگانی تعریف کرده و با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با تأمین کنندگان، مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل رسانده‌ است.

مدیرعامل سایپایدك به کاهش متوسط زمان انتظار درخواست تا ارسال قطعه به نمایندگی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به وجود تحریم های ظالمانه و محدودیت برای تامین قطعات یدکی خارجی و بحرانی، با ایجاد خط های اعتباری مجزا در جهت تامین به موقع و کاهش زمان انتظار ارسال قطعات اقدام شده و این روند در حال اجرا است.

او تصریح کرد: بهبود فرآیندهای نگهداری و ارسال قطعات، تعامل بهتر با تأمین کنندگان و تأمین اعتبار برای خرید قطعات با کیفیت، موجب کاهش زمان انتظار مشتری در نمایندگی‌ها شده است که بر این اساس شاهد افزایش رضایت بیشتر مشتریان از خدمات پس از فروش هستیم.

موسوی افزود: در راستای حمایت از تولیدات داخلی، تامین قطعات از تولید کنندگان داخلی در اولویت قرار دارد و در این زمینه اقدامات موثری برای رشد و ارتقاء كیفی قطعات در حال تامین صورت پذیرفته است به نحوی كه قطعات الزاما می‌بایست بر اساس استانداردهای مورد تائید، تامین شوند.

!
!
!