سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۴۰۱/۰۶/۰۷
عملکرد خوب سایپا در مقایسه با دیگر خودروسازان
۱۱:۳۰ | ۱۴۰۱/۰۶/۰۷
اجاره خودرو
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس مطرح کرد:

عملکرد خوب سایپا در مقایسه با دیگر خودروسازان

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو گفت: با توجه به عملکرد خوب گروه سایپا در چند وقت اخیر در مقایسه با دیگر خودروسازان، تنوع محصول بیشتری در غرفه سایپا دیده می شود.

به گزارش پرشین خودرو، حسین محمدصالحی دارانی با بیان این مطلب افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم طراحی خودروی اقتصادی می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز مردم باشد.

نماینده فریدون شهر تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما مردم خودروی داخلی را بیشتر با پراید مقایسه می‌کنند؛ اما امروزه اگر مردم بدانند که این تنوع و کیفیت در عرصه خودروسازی کشور به وجود آمده و خودروسازان برای تولید خودرو با کیفیت عالی و قیمت مناسب تلاش می کنند، قضاوت در مورد تولیدات داخل بسیار متفاوت خواهد بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: ما باید از تولیدات داخل حمایت جدی داشته باشیم.

او افزود: هدف این است که بازار به صورت رقابتی دربیاید و محصولات متنوع تر باشند تا مردم بتوانند با توجه به شرایط اقتصادی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

صالحی دارانی گفت: امروزه باتوجه به پیشرفت در کیفیت و دانش بکاربرده شده در زمینه خودروسازی، اگر اعتماد بیشتری به شرکت‌های خودروسازی داخلی و دانشمندان و صنعتگران خود داشته باشیم، آینده صنعت خودروسازی بسیار امیدوار کننده خواهد بود و به زودی شاهد ثبات اقتصادی در عرصه خودروسازی خواهیم بود.

یادآور می‌شود، نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی روز گذشته از غرفه سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو بازدید کرده بود.

!
!
!