جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
خط تولید تیبا و تیبا2 همچنان متوقف است
۱۲:۰۲ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خط تولید تیبا و تیبا2 همچنان متوقف است

براساس اعلام سازمان ملی استاندارد، با توجه به توقف خط تولید تیبا و تیبا2، مجوز موردی شماره گذاری با پیوست فنی برای این خودرو‌ها که در قبلا تولید شده است، صادر می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی آجرلو سخنگوی سازمان ملی استاندارد با انتشار مطلبی در فضای مجازی با تاکید بر استاندارد خودرو نوشت: خط تولید تیبا و تیبا2 همچنان متوقف است.

وی افزود: بنابراین صرفاً برای انجام تعهدات قبلی با رفع عیوب و انجام شروط تعیین شده برای ثبت نام کنندگان تا پایان تعهدات قبلی مجوز موردی با پیوست فنی برای این خودرو‌ها صادر می‌شود.

برابر ابلاغیه پنجم خردادماه 1401 دو خودروی سمند، تیبا و تیبا 2 از لیست تأیید استاندارد حذف شدند و به همین علت، شماره گذاری آن‌ها متوقف شد.


یادآور می شود که مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با عذرخواهی از تمامی مشتریان در خصوص تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا2 در چند ماه اخیر گفت: این خودروها در یکسال گذشته پیش فروش شده و از خرداد ماه با نظر سازمان استاندارد تحویل آن منوط به صدور مجوز شد که خوشبختانه این سازمان هفته گذشته مجوز شماره گذاری را صادر کرده و امیدواریم از هفته جاری تحویل این خودروها آغاز شود.

!
!
!