جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۷
کلوپ اتومبیلرانی قطر با کانون اتومبیلرانی ایران همکاری می کند
۱۰:۵۴ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

کلوپ اتومبیلرانی قطر با کانون اتومبیلرانی ایران همکاری می کند

‌رئیس کانون بین المللی اتومبیلرانی و جهانگردی قطر در گفتگوی ویدیویی با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در خصوص همراهی قطر برای حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه جام جهانی ۲۰۲۲ دوحه ، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدحسین صوفی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شب گذشته، چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ با حمد بن ناصر الفهد النعیمی‌ رئیس کانون بین المللی اتومبیلرانی و جهانگردی قطر، به صورت ویدئو کنفرانس گفتگو کرد.

در این گفتگو موضوع ظرفیت بالقوه حضور گردشگران جام جهانی در پاویون جمهوری اسلامی در قطر که شامل نمایشگاه صنایع دستی، موسیقی صلح، مراسمات آیینی اقوام، هفته فرهنگی، و... خواهد بود،مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صوفی، معرفی صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران از طریق نمایش فرآیند تولید صنایع دستی توسط هنرمندان را از مهمترین رویکردهای ایران در نمایشگاه دوحه برشمرد و افزود: معرفی و عرضه تولیدات صنعتگران این حوزه و نمایش پوشاک اقوام ایرانی در قالب پوشش غرفه داران، معرفی آثار ثبت جهانی ایران در فهرست یونسکو، اجرای موسیقی و آیین های نمایشی، عرضه سوغات و خوراک های بومی و محلی از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در پاویون ایران است.

حمد بن ناصر الفهد النعیمی‌ رئیس کانون بین المللی اتومبیلرانی و جهانگردی قطر در پایان این گفتگو ضمن اعلام آمادگی برای همراهی و همکاری با ایران در برپایی و حضور مناسب ایران در دوحه، از محمدحسین صوفی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای بازدید از کانون قطر و توسعه و تقویت همکاری های فی مابین در رویداد قطر ۲۰۲۲ و همکاری های آتی دعوت کرد.

!
!
!