سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۳۶ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
ارائه خدمات رایگان امداد خودرو به زائران و مسافران اربعین حسینی
۱۱:۳۶ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اجاره خودرو
از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی انجام می شود؛

ارائه خدمات رایگان امداد خودرو به زائران و مسافران اربعین حسینی

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به زائران و مسافران در مسیرهای منتهی به کربلای معلی خدمات رایگان ارائه می کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این طرح در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی 1401 در چهار استان هدف شامل خوزستان، ایلام، کرمانشاه و همدان و مسیرهای مواصلاتی مرزهای ایران و عراق اجرا می شود.


تعداد 145 دستگاه خودرو سبک امدادی و 38 دستگاه خودرو سنگین و 13 اکیپ گشت و نظارت تا 30 شهریور ماه در استان های یاد شده حضور دارند و با هدف تسهیل در تردد زائران کربلا و فراهم آوردن رفاه حال مسافران خدمات امدادی را به صورت رایگان ارائه می کنند.

همچنین تعداد 651 گروه امدادگر به همراه خودروهای امدادی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در قالب طرح اربعین در سراسر کشور به صورت رایگان به یاری مسافران می آیند.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره های 09629، 6423 و 1423 در سراسر کشور پیام امدادخواهان را دریافت و گروه های امدادی اعزام می کند. ناوگان امداد خودرو کانون با پایگاه‌های امداد جاده‌ای، خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین و خودروهای ارائه دهنده خدمات تعمیراتی، آماده تسریع و تسهیل سفرهای گردشگران و مسافران در تمامی راه‌های مواصلاتی در تمام ایام سال است.

!
!
!